+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 12 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: native ınstruments kontakt 5 sorun

Bu konu 818 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...

native ınstruments kontakt 5 sorun 818 Reviews

Konuyu değerlendir: native ınstruments kontakt 5 sorun

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 818 kez incelendi.

native ınstruments kontakt 5 sorun

merhaba arkadaşlar geçenlerde native ınstruments in sitesine bakayım dedim kontakt5 free yazıyordu indirdim inen klasörü kurdum Natıve access diye birşey geldi e postamdan natıve ınstruments in bana vermiş oldugu free sürümün seri numarasını ekledm ve kuruldu natıve access denen birşey çıktı içinde Kontakt 5 player, kontakt factory selection, reaktör 6 player .reaktör blocks Wired, ve reaktör factory selection r2 diye toplam 5 adet bişey geldi ( bilgim yk bu konuda) herneyse ınstall diyorum %75 e geldiğinde hata türü bişey geliyor bunun çözümü nedir ve natıve ınstruments kontakt5 i ücretsiz yapmasının sebebini bilen varmı veya genel olarak benmi yanlış yaptım ücretsiz sanıp başka bişeymi indirdim umarım anlamışsınızdır teşekkürlerimi sunuyorum...

İyi forumlar...

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar geçenlerde native ınstruments in sitesine bakayım dedim kontakt5 free yazıyordu indirdim inen klasörü kurdum Natıve access diye birşey geldi e postamdan natıve ınstruments in bana vermiş oldugu free sürümün seri numarasını ekledm ve kuruldu natıve access denen birşey çıktı içinde Kontakt 5 player, kontakt factory selection, reaktör 6 player .reaktör blocks Wired, ve reaktör factory selection r2 diye toplam 5 adet bişey geldi ( bilgim yk bu konuda) herneyse ınstall diyorum %75 e geldiğinde hata türü bişey geliyor bunun çözümü nedir ve natıve ınstruments kontakt5 i ücretsiz yapmasının sebebini bilen varmı veya genel olarak benmi yanlış yaptım ücretsiz sanıp başka bişeymi indirdim umarım anlamışsınızdır teşekkürlerimi sunuyorum...

İyi forumlar...
    Gelen hataların kodu/açıklaması ya da ekran görüntüsü sunabilirseniz daha iyi bir yorum yapabiliriz sanıyorum.

Saygılar,
    Tezcan

Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelen hataların kodu/açıklaması ya da ekran görüntüsü sunabilirseniz daha iyi bir yorum yapabiliriz sanıyorum.

Saygılar,
    Tezcan
    Abi foto atamıyom nasıl yapacagımı bilmiyom ki

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi foto atamıyom nasıl yapacagımı bilmiyom ki

Hızlı resim paylaşma siteleri var. Mesela https:/hizliresim.com

Buraya yükleyip, link paylaşabilirsin.

Saygılar,
    Tezcan

Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Hızlı resim paylaşma siteleri var. Mesela https:/hizliresim.com

Buraya yükleyip, link paylaşabilirsin.

Saygılar,
    Tezcan
    Tmmdır tezcan abi boşvaktimde hemen göndereyim resim

Bi de şöyle birşey buldum. Update sırasında sorun yaşayan birçok kişi olmuş.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bunu kurmadan önce bilgisayarında hali hazırda kurulu kontakt varsa onun dll dosyasını bulamaması gibi bir sorun oluyormuş bazılarında. Sizde de aynı durum var mı? Yani daha önceden kurulu kontakt var mı?

Bi de şöyle birşey buldum. Update sırasında sorun yaşayan birçok kişi olmuş.

Bunu kurmadan önce bilgisayarında hali hazırda kurulu kontakt varsa onun dll dosyasını bulamaması gibi bir sorun oluyormuş bazılarında. Sizde de aynı durum var mı? Yani daha önceden kurulu kontakt var mı?
    daha önce kurulu kontakt yok pc yi yeni aldım bi bayandan 2.ci el ve sanırım sorun bu göndermiş olduğun linkteki gibi %75 de kalıyo

Saygılar,
    Tezcan

bu sorun abi

bu sorun abi
    Native instruments çözüm olarak resmi sayfasında şunu vermiş, bi dene istersen...

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Native instruments çözüm olarak resmi sayfasında şunu vermiş, bi dene istersen...

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tmm abi deneyeyim tekrardan irtibata geçelim

+ Yeni Konu aç