+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 2 ile 2 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Referans monitörlerden pc yük altinda gelen parazit

Bu konu 263 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...

Referans monitörlerden pc yük altinda gelen parazit 263 Reviews

Konuyu değerlendir: Referans monitörlerden pc yük altinda gelen parazit

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 263 kez incelendi.

Exclamation Referans monitörlerden pc yük altinda gelen parazit

Merhaba, Bilgisayarım sistem yük altında olmadığı sürece arka db seviyelerinin %75 açık olmasından kaynaklı duyulan sadece white noise fakat herhangi bir oyun veya montaj gibi bilgisayara güc harcatacak uygulamalara girdiğimde monitörlerde aşırı derecede rahatsız edici parazitler olmaya başlıyor. Farklı prizlerde neredeyse evin bütün prizlerinde denemeler yaptım fakat sorunun herhangi bir şekilde çözümüne ulaşamadım. Ses kartından önce de vardı şu anda hala devam ediyor. PC Monitörüne taktığım vakit bu sorunla karşılaşmıyorum.

Referans Monitör Yamaha HS5

Teşekkürler.

Alıntı BirkanKaradeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Bilgisayarım sistem yük altında olmadığı sürece arka db seviyelerinin %75 açık olmasından kaynaklı duyulan sadece white noise fakat herhangi bir oyun veya montaj gibi bilgisayara güc harcatacak uygulamalara girdiğimde monitörlerde aşırı derecede rahatsız edici parazitler olmaya başlıyor. Farklı prizlerde neredeyse evin bütün prizlerinde denemeler yaptım fakat sorunun herhangi bir şekilde çözümüne ulaşamadım. Ses kartından önce de vardı şu anda hala devam ediyor. PC Monitörüne taktığım vakit bu sorunla karşılaşmıyorum.

Referans Monitör Yamaha HS5

Teşekkürler.
    Merhaba ilk aklıma gelen şu oldu Pc güç ayarı tasarruf modunda ve Performans modunda deneyin monitorlerden gelen o rahatsız edici seslerde değişiklik oluyorsa pc gücüyle alakalı olabilir.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

+ Yeni Konu aç