+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 8 ile 8 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Yeni İmac Pro araba fiyatına satışa çıktı

Bu konu 374 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...

Yeni İmac Pro araba fiyatına satışa çıktı 374 Reviews

Konuyu değerlendir: Yeni İmac Pro araba fiyatına satışa çıktı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 374 kez incelendi.

Yeni İmac Pro araba fiyatına satışa çıktı

Yuh yani. Bir İmac kullanıcısı olarak Apple bu fiyat politikası ve kendini beğenmişliğinden dolayı kutluyorum. En düşük versiyonun fiyatı 27 bin tl ve 70 bin tl.ye kadar çıkıyor. Anladık iyi ürünler yapıyorsun Apple ama şunundan unutma ki artık bilgisayar dünyası eskisi gibi değil. Hele Windows cephesi hiç değil. Yakında boyunun ölçüsünü alırsın sanırım Türkiye’de. Apple bu fiyat politikasını şiddetle kınıyorum. Aynısını cep telefonunda da yaptı 6 bin tl.ye satışa sundukları iPhone x özellikleri yeni çıkan üst düzey telefonlarda var. Apple burnundan kıl aldırmayan kendini beğenmiş bu fiyat politikası çok yakın gelecekte aynı Amerika gibi başına bela olur. Yanlış anlaşılmasın, şu an İmac kullanıyorum ve 2011 de aldığım İmac hala taş gibi, belki bu ürettiklerini sadece profesyonellere satma dertleri var o yüzden diğer alıcıları düşünmüyor olabilirler. Ne olursa olsun bu fiyatlar şaka gibi.

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam bence de gereksiz pahalı. tamam sistem kaynaklarını verimli kullanıyor, stabil vs ama windows10 üzerinde de lisanslı ve uyumlu yazılımlar gayet stabil, akıcı çalışıyor. windows üzerinde asıl stabilite sorunlarını yaratan kırık yazılımlar bence, özellikle pluginler daw'ların çalışma ortasında çökmesinde birinci suçlular

Tanerongunyzb Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Abiler bence olay bizlerde bitiyor yani bilinçli bir kişi windowsu biraz da dikkatli bir şekilde kullanırsa çok az sorun yaşar mesela Bilmediği linklere girmemesi antivirüs kullanması kasma yapan gereksiz uygulamaları kaldırması vb bu örnekler çoğaltılır, yani imac yavaşlamıyormuş vs ben onada inanmıyorum yanlış ve hor kullanımda illa ki hata verecektir.Velhasıl kelam imac in fiyatları ortada windowsla iş yapan bir sürü de insan var.Ben gördüğüm kadarıyla hep çoğunluk imac in windows dan daha iyi ve mantıklı olduğunu savundu hatta aralarında windows kullananları ezikleyenler bile var Konu applenin fiyat yüksekliği ben konu dışına çıktım biraz ama olsun

Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Eski 12 çekirdek Mac Pro'lardan alıp kullanabilirsiniz, Pci-e slotları da var, bütçe olunca ben öyle planlıyorum. Yeni kasalar daha çok video profesyonellerine yarıyor.

enym Şu üyeler, Minocan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mübarekin Amerika başlangıç fiyatı 5000 USD. Bununla da bitmiyor, tam performans için USB 3.0 ve thunderbold yatırımları da gelecek. Aslında bizim için önemli olan 4 K, 5 K görüntü değil, bu yatırımı profesyonel videocular yapabilir, o da belki. Bu arada Apple de iMac pro yu destekleyecek monitör de yok, ikinci monitör için 3. parti üreticileri önerecekler..
    Eğer Apple de ciddi bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız eski veya yeni nesil Mac pro lara bakın, yakında Mac pro da kalkacakmış, üretimi durdurmuşlar.
    Ben bu senenin ortasında bir çılgınlık yapıp İMac 27 den Mac Pro ya geçtim, performansından son derece memnunum.

Mehmet Uzunosmanoğlu, Orkunn, Tanerongunyzb Şu üyeler, enym adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Profesyoneller için alınmayacak paralar değil bence. Tabi ki bizim gibi olanlara yaramaz. Apple fiyatı arttırsa da şimdiye kadar vazgeçen görmedim ben.

Asgari ücretle çalışıp iPhone kullananlar var yığınla... Sırf masaya iPhone koymak için alanlar var vs vs...

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

iMac başka, iMac pro bambaşka 5k ekranlı all-in-one bir workstationdan bahsediyoruz. Bu kavram dünyada bir ilk. Zaten aynı parçaları toplasanız Ekransız 18 bin TL yapacaktır. İsterseniz aynı işlemci, nvme ssd ve 32gb ecc ram ile toplamayı bir deneyelim hocam Eleştirelecek nokta fiyatı değil, Vega gpu. Ya yukarda allah var, böyle bir sisteme vega konur mu? Titan xp, titan v daha çok yakışırdırdı.

Kahrolsun kapitalizm..

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X