+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ücretsiz VST önerileriniz

Bu konu 471 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Ücretsiz VST önerileriniz 471 Reviews

Konuyu değerlendir: Ücretsiz VST önerileriniz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 471 kez incelendi.

Ücretsiz VST önerileriniz

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum kesinlikle ama kesinlikle *****lı veya yasal olmayan bişey demiyorum wst plugın firmalarının fre yani bedava veyahut demo olarak kısıtlı wst plugın paylaşımları yapan yerler varmış duyumuma göre sizlerde bilginiz varsa demo,fre,yada ücretsiz yasal plugın önerirmisiniz fruty loopta nota yazmakta kendimi geliştirmeyi planlıyorum önceliğim davul plugınleri baktım ezdrummer diye bi program var plugın araştırdım kısıtlı versiyonunu bulamadım ücretliymiş ezdrummerr benzer yasal bi plugın lazım

Teşekkür ederim...

Vst,loop,ınstruments, önerilerinizi bekliyorum

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tezcankoray - ait avatar

tezcankoray

H:i, jS M Y #1056 

Konu başlığınız yazım kurallarına uygun bir şekilde güncellenmiştir. Lütfen yazım kurallarına dikkat ediniz...

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum kesinlikle ama kesinlikle *****lı veya yasal olmayan bişey demiyorum wst plugın firmalarının fre yani bedava veyahut demo olarak kısıtlı wst plugın paylaşımları yapan yerler varmış duyumuma göre sizlerde bilginiz varsa demo,fre,yada ücretsiz yasal plugın önerirmisiniz fruty loopta nota yazmakta kendimi geliştirmeyi planlıyorum önceliğim davul plugınleri baktım ezdrummer diye bi program var plugın araştırdım kısıtlı versiyonunu bulamadım ücretliymiş ezdrummerr benzer yasal bi plugın lazım

Teşekkür ederim...

Vst,loop,ınstruments, önerilerinizi bekliyorum

Forumda zaten paylaşılmıştı... Aramaya inanın

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda zaten paylaşılmıştı... Aramaya inanın

Merhaba tezcan abi baktım ben bazılarına kırık link çıkıyodu tekrardan bakayım teşekkür ediyorum abi k.bakmayın

tezcankoray Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tezcan abi baktım ben bazılarına kırık link çıkıyodu tekrardan bakayım teşekkür ediyorum abi k.bakmayın

Özellikle ikinci konuda bahsedilen Power Drum Kit'i tavsiye ederim davul yazılımı olarak. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça iş görüyor. Çok sıkışırsan, Cubase içinde gelen Groove Agent SE bile iş görüyor. Bi projemde bunu kullanmıştım hatta.

Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle ikinci konuda bahsedilen Power Drum Kit'i tavsiye ederim davul yazılımı olarak. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça iş görüyor. Çok sıkışırsan, Cubase içinde gelen Groove Agent SE bile iş görüyor. Bi projemde bunu kullanmıştım hatta.
    Teşekkür ederim tezcan abi şimdi fruty loop var onunla vakit geçiriyom nasipse 2 ay içindr steinbergin ur22 modelli ses kartını alıcam onun yanındada cubase aı veya le geliyo.