+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 19 ile 19 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bütçeye göre ses kartı

Bu konu 597 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...

Bütçeye göre ses kartı 597 Reviews

Konuyu değerlendir: Bütçeye göre ses kartı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 597 kez incelendi.

Alıntı emreoral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yanında gelen cubase değilde studio one için değer.ben 3 sene önce focusrite 2i2, mikrofon, kulaklık vede cubase le 6 paketini almıştım.

Bence biraz daha paranı biriktir rme babyface Pro ses kartını al bence. İyi ile başlamak daha güzel olur

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam açık konuşmak gerekirse aldığım maaş yetmiyo askerden yeni geldim şubatta nişan türü söz var o yüzden ucuza kaçıyorum çok istekliyim kumbara yaptım küçük çocuklar gibi 😅😅 para imkanı yok napalım artık nasipte ne varsa

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sativus Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam açık konuşmak gerekirse aldığım maaş yetmiyo askerden yeni geldim şubatta nişan türü söz var o yüzden ucuza kaçıyorum çok istekliyim kumbara yaptım küçük çocuklar gibi 😅😅 para imkanı yok napalım artık nasipte ne varsa

Önünde zaman varsa biraz daha araştır vede burda sayfada ikinci el ses kartı falan satan oluyor temiz burdan da takip et derim daw bi şekilde halledersin.

Önünde zaman varsa biraz daha araştır vede burda sayfada ikinci el ses kartı falan satan oluyor temiz burdan da takip et derim daw bi şekilde halledersin.

İnş hocam zamana bıraktım artık bakalım ya ALLAH gönlümüze göre nasip eder bi şekilde

Sativus Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnş hocam zamana bıraktım artık bakalım ya ALLAH gönlümüze göre nasip eder bi şekilde

Ne tarz müzik yapıyorsunn?

Ne tarz müzik yapıyorsunn?

Hocam kararsızım askere gitmeden önce rap yapcam diyodum sonra vazgeçtim askerdeyken ekipmanım vardı sigarayı bırakmıştım biriktirdiğim parayla kendime behringer b1 mikrafon steinberg cl1 ses kartı behringer hpx4000 kulaklık kuruzweil ks-40a monitör almıştım askere gittiğimde ses kartı ve mikrafonu sattım elde şuan kulaklık ve monitör kaldı bilgisayar çöpe gitti bilgisayar bozulmadan önce fl stüdyoda takılıyodum suan aklımdaki tarza gelince romantik bi tarz düşünüyorum desem yeridir gerçi müziğin her tonunu severim ben

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Anladığım kadarı ile daha bilgisayar da edineceksiniz, o yüzden Prosenus, Steinberg ya da Focusrite 2 giriş-2 çıkış (hatta duruma göre tek giriş) modelleri işinizi görür. DAW işini bir şekilde halledersiniz.

Yukarıda arkadaşımız Audient tavsiye etmiş, ikinci el denk gelirse bu fiyat aralığında kaçırmayın tabi ki ama bu fiyat aralığında bulabileceğinize pek ihtimal vermiyorum. Dolar uçtu gidiyor malum Ama sahibinden sitesinde kovalayın tabi ki....

Onu mu alsam yoksa bunu mu falan diye kafanızı karıştırmanıza gerek yok, bu kartların hepsi işinizi görür merak etmeyin. Giriş sınıfında birbirine çok yakın ses kartları. Audient bunların bir gömlek üstünde tabi ki. Bir an önce edinip, pratik yapıp öğrenmeye başlamak en iyisi...

Sayglar,
    Tezcan

Sativus Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Anladığım kadarı ile daha bilgisayar da edineceksiniz, o yüzden Prosenus, Steinberg ya da Focusrite 2 giriş-2 çıkış (hatta duruma göre tek giriş) modelleri işinizi görür. DAW işini bir şekilde halledersiniz.

Yukarıda arkadaşımız Audient tavsiye etmiş, ikinci el denk gelirse bu fiyat aralığında kaçırmayın tabi ki ama bu fiyat aralığında bulabileceğinize pek ihtimal vermiyorum. Dolar uçtu gidiyor malum Ama sahibinden sitesinde kovalayın tabi ki....

Onu mu alsam yoksa bunu mu falan diye kafanızı karıştırmanıza gerek yok, bu kartların hepsi işinizi görür merak etmeyin. Giriş sınıfında birbirine çok yakın ses kartları. Audient bunların bir gömlek üstünde tabi ki. Bir an önce edinip, pratik yapıp öğrenmeye başlamak en iyisi...

Sayglar,
    Tezcan
    Evet haklısın tezcan abi bakalım artık zamanla toparlıycam inş

Tayfun kardeşim merhabalar, senin için bir göz atınayım dedim, linkini alamadım ama kéyfimuzik te derdeva isimli kullanıcı kutusunda Presonus Fire studio mobil+ studio one artist lisanslı olarak 650₺ ye satıyor.
    Sanki işini görecek gibi

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun kardeşim merhabalar, senin için bir göz atınayım dedim, linkini alamadım ama kéyfimuzik te derdeva isimli kullanıcı kutusunda Presonus Fire studio mobil+ studio one artist lisanslı olarak 650₺ ye satıyor.
    Sanki işini görecek gibi

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abdulcelil abi merhabalar şuan araştırıyorum baklım şuan param yok biriktirmeye çalışıyorum imkanlarım çok kısıtlı ses kartından sonra condanser mikrafonda alacağım bakalım imkansızlıklarla boğuşuyoz bu aralar

+ Yeni Konu aç