+ Yeni Konu aç
Sayfa 53 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 3242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253
Toplam 521 adet sonuçtan sayfa başı 524 ile 524 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: ChordSolo Çalışmaları

Bu konu 92475 kez görüntülendi 523 yorum aldı ...

ChordSolo Çalışmaları 4.80 92475 Reviews

Konuyu değerlendir: ChordSolo Çalışmaları

5 üzerinden 4.80 | Toplam: 5 kişi oyladı ve 92475 kez incelendi.

Eline yüreğine sağlık Bahadır, çok güzel olmuş. Hayırdır cihazıda satıyorsun, sen klavyesiz duramassın, yeni birşeyler mi alacaksın.

Cho®dSolo Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline yüreğine sağlık Bahadır, çok güzel olmuş. Hayırdır cihazıda satıyorsun, sen klavyesiz duramassın, yeni birşeyler mi alacaksın.
    Yamaha daim komutanım...
    Bu yedek cihaz...Alıp alıp değiştiriyorum devamlı.
    Böylece her cihaz elimden geçmiş oluyor...
    Bu arada iki hattı tek telefona birleştirdim. Bazı numaralar aktarırken gitti.
    Sizinki de
    Bir ara ararsanız sevinirim...

Ch.

Tanerongunyzb Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bahadır'cığım uzun aradan sonra nihayet bir demonu görebildik. Ellerine ve sesine sağlık.

Alt yapı 1. dakikanın sonlarında bir kaç yerde sallanmış ama gayet güzel olmuş. Bu alt yapıyı oturup tek tek mi çaldın ? Gayet iyi. Bu arada sx3000'nin tonları da fena değilmiş. Bass gitarda mı sx3000 ?

Vokal bazı yerlerde -özellikle yükselen yerlerde- nerede ise sibilans noktasına kadar gelmiş. Genel olarak da ; seviye bakımından yükseklerde kalmış gibi geldi bana.

Oh be foruma biraz hareket gelsin şöyle....

Cho®dSolo, Tanerongunyzb Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadır'cığım uzun aradan sonra nihayet bir demonu görebildik. Ellerine ve sesine sağlık.

Alt yapı 1. dakikanın sonlarında bir kaç yerde sallanmış ama gayet güzel olmuş. Bu alt yapıyı oturup tek tek mi çaldın ? Gayet iyi. Bu arada sx3000'nin tonları da fena değilmiş. Bass gitarda mı sx3000 ?

Vokal bazı yerlerde -özellikle yükselen yerlerde- nerede ise sibilans noktasına kadar gelmiş. Genel olarak da ; seviye bakımından yükseklerde kalmış gibi geldi bana.

Oh be foruma biraz hareket gelsin şöyle....
    Mehmet Abim selamlar,
    Evet tüm sesler Ketron'dan...
    Audio mono duble kaydettim hepsini...
    Mix de sorunlar olabilir, biraz unutmuşum...
    Cihaz enteresan bir cihaz fakat...
    Dün sahnede de deneme şansım oldu, bir gruba eşlik ettim bass piano şeklinde...
    Gerçi sistem kötüydü ama, basslar harika oldu ama özellikle e.piano da Yamaha yı aradım gerçekten...
    Bakalım zaten yedek cihaz olarak aldım ama şunu anladım ki her canlı müzik yapanın elinde bir Ketron olmalı...

Ch.

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...