+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kanal tanıtımı

Bu konu 221 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Kanal tanıtımı 221 Reviews

Konuyu değerlendir: Kanal tanıtımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 221 kez incelendi.

Kanal tanıtımı

Özel Youtube Kanal isim hakkını almış bulunuyorum. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

38 adet 4k çözünürlüklü Albüm + 2017 itibariyle Logic Pro ve Pro tools ZIP çalışmalarımın görsel proje sunumları ve de 42 adet DAW ve Plug-in Tutorial içermektedir.

Çalışmalarım sürekli güncellenmektedir,
    incelediğiniz için teşekkürler.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, Orkunn, siyahitin, tezcankoray Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı eser karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel Youtube Kanal isim hakkını almış bulunuyorum. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

38 adet 4k çözünürlüklü Albüm + 2017 itibariyle Logic Pro ve Pro tools ZIP çalışmalarımın görsel proje sunumları ve de 42 adet DAW ve Plug-in Tutorial içermektedir.

Çalışmalarım sürekli güncellenmektedir,
    incelediğiniz için teşekkürler.
    Hayırlı uğurlu olsun Eser. Custom URL ben de aldım ancak isim hakkını nasıl alıyorsun? Bunun için prosedür nedir?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eser karaca Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

çok teşekkür, forumdaki arkadaşlarımızda abone olurlarsa ayrıca memnun olurum ve ayrıca teşekkürler bunun içinde.
    100 abone ve üstünde kanalın durumu iyiyse, içerik etkinleştiriciden geliştire gelip, kanal ismini yazıyosun ve etkinleştir dediğinde tamam

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Cok guzel bir kanal ve tabiki senin calismalarinla sanirim Turkiyede bir ilk. Herkesin kolay seylere kactigi bir cagda senin hele ki Turkiyede ne oldugunu bile anlayamadiklari bir ulkede boyle cesaretle yeni seyler uretmen gercekten takdire sayan. Bildigin yolda ilerlemeye devam, bizlerde kanalina uye olarak seni destekleyexegiz, en azindan kendi adima konusayim ben diyerek. Bu guzel calismalarinin devami dilegimle basarilar Eser kardesim.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

sağolunuz, proje içn görsellerle sunmayı amaçladım. diğer tutorial alanı genişleticem aslında çok fazla yazlımsal hareketler adına tutorialler yapabilirim ama zaman lazım oluyor, plansız sununca bu defa eksikler oluyor vb fakat gelecek logic updateler ve samplitude updateler le ilgili planlar yapıyorum

Alıntı eser karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolunuz, proje içn görsellerle sunmayı amaçladım. diğer tutorial alanı genişleticem aslında çok fazla yazlımsal hareketler adına tutorialler yapabilirim ama zaman lazım oluyor, plansız sununca bu defa eksikler oluyor vb fakat gelecek logic updateler ve samplitude updateler le ilgili planlar yapıyorum
    En çok dikkatimi çeken aşırı özenli kanal editleriniz.

Frekanslar ve ritmsel yapılarında alabildiğine bir sadelikle

birbirini tamamlaması çok hoş.

Bazen de ritmsel yapıları dinlerken bundan sonra ne

olacak derdine düşüyorum.

Bu da doğal olarak takip etme duygusu oluşturuyor.

Görseller bu anlamda çok yararlı ve güzel bence.

İyi çalışmalar diliyorum...

çok sağolun, proje içi görsel çok önemliydi bu sebpele 2009 dan beri yaptığım tüm çalışmaları tek tek drive dan indirip, sampltiude ve sequoia tarafında açıp, mixeri default edip, tüm gereksiz kanalları ve aux ve buss kanallarını temizleyip, tek tek stabil bir audio restoration ile glue öncesi temzilik sonrası, tim trackleri şarkının BPm ile birlikte çıkartarak all track export, logic ve pro tools endüstrinin iki popüler DAW üzerinde Fİnal Stok pluginlerle mix edip, tek tek şarkıalrı mixledim. bunu 38 kez yapıp, hepsini Microsoft Drive a ekledim, Proje satışı sonrası bir talep geldiğinde bana, ilgili kişiye wetransfer yapmak zorunda kalmadan, sadece tek bir bağlantı link vererek mail ile, ZIP şeklinde Session indirilmesine olanak tanıdım.

Böylece track larımı güncelleyerek 2017 itibariyle olanları, ZIP şeklinde 2 büyük DAW üzerinde Final Mix olarak sundum. BUndan sonrada bu strateji ile devam edecek ayrıca videolar 3840*2160 4k dır. Proje için realtime ekran görüntüleridir.

gitarist1975 Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: