+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: TC Elektronik M300

Bu konu 1099 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

TC Elektronik M300 1099 Reviews

Konuyu değerlendir: TC Elektronik M300

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1099 kez incelendi.

TC Elektronik M300

Merhaba arkadaşlar.
    Biliyorsunuz Özellikle gitarist için çok pratik, hazır presetlerid olan bir Rewerb ve Delay cihazıdır.
    Yine cepten resim atamıyorum ama çok temiz sorunsuz bir cihazdır ( ki zaten ürünlerimin bir kusuru olsa ya dile getiririm yada satmam)

Yine sadece forumda satışa sunduğum prosesör için 400₺ istiyorum.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Abdulcelil kardesim ; urunlerine cok temiz bakan, hatta satmaya bile kiyamayan bir arkadasimiz, iyi satislar.

EsbaB Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulcelil kardesim ; urunlerine cok temiz bakan, hatta satmaya bile kiyamayan bir arkadasimiz, iyi satislar.
    Çok duygulandım abi teşekkür ederim, " Satmaya Kıyamaz" çok doğru olmuş
    Yıllardır masada öylece duruyor ne kullanıyor nede satıyor

Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Reverb ile sahnede ihtiyacım olan duble sese yakın bir sonuç elde etmeye başladığım için şimdilik satıştan çekilmiştir.

Sadece forum içi satıştadır. ( 500 TL )

Konu EsbaB tarafından (14 Ekim 2018 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

Çok eskiden başka bir yere atmışsam hatırlamıyorum ama Sadece Forumda Satıştadır. Ücret 500 TL.

Kısa bir vokal denemesi videosu

Bu da başka bir video, Komple ses çıkışına uyguluyor.

Bu videoda ise detaylı anlatım ve efekt uygulamaları var. 10.dk dan itibaren dinleyiniz.

Arkadaşlar cihaz forum dışında bir hemşerime nasib oldu, ben taksitli alım imkanı bulamazken 3 taksitle verdim

Alım Sıkıntısını yaşayınca, insan başkasının da yaşamasını istemiyor...

Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cihaz forum dışında bir hemşerime nasib oldu, ben taksitli alım imkanı bulamazken 3 taksitle verdim

Alım Sıkıntısını yaşayınca, insan başkasının da yaşamasını istemiyor...

Hayırlısı olsun hocam, konu başlığını "satıldı" olarak güncelledim.

Hiç kimseyi kıramıyorsunuz maşallah, ne kadar iyi niyetlisiniz Sizden ticaret adamı olmaz, orası kesin

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun hocam, konu başlığını "satıldı" olarak güncelledim.

Hiç kimseyi kıramıyorsunuz maşallah, ne kadar iyi niyetlisiniz Sizden ticaret adamı olmaz, orası kesin

Saygılar,
    Tezcan
    Orası kesin hocam. Çok arzuluyordu, ödeme sorunu da vardı, kendimi onun yerine koymadan edemedim. Ne yapayım kıramıyorum insanları dostluk insaniyetlik BAKİ kalsın diyoruz.

30 $ toptan fiyatına aldığını 15$ dolara devrederek dükkanı kapatan biri olarak en son mikrofonu da bedavaya vermiştim

Keşke benimde karşıma ödeme kolaylığı sağlatacak birileri çıksa da en azından aradaki farka evekkül etsek

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hayırlı olsun dostum...
    Şu cihaz bağıra bağıra gitti valla, sıkışık olmasam alıp bir kenara koyardım...

Ch.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...