+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 2 ile 2 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Brainworx Console

Bu konu 104 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...

Brainworx Console 104 Reviews

Konuyu değerlendir: Brainworx Console

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 104 kez incelendi.

Brainworx Console

Emulasyonlar arasında nihayet CPU ve kullanıcı dostu bir plugin çıktı karşımızda 14 gün demo denedim sonuçlar harika, ilok sahibiyseniz denemenizi tavsiye ederim. Nebula müthiş işlem gücü harcıyor onu kullanacak sistem yok gibi, ben daha evvel xeon larla denedim nebula yı, üstelik V4 yormuyor dedikleri halde göründüğü gibi değil, pek çünkü ssd bile olsa 200 ün üzerinde nebula strip 20 dk yakın bekletiyor loading ki 550 read ssd üzerinden kısaca hi pratik bir sitem değil nebula.

bu sebeple brainworx Console çok sevdim inanılmaz güzel ve cpu tarafında 72 adet açsak bile yormuyor harika yapmışlar shelf eq harika süper bir plugin. kesinlikle satın alacağım ve logic ve sequoia stok eq olarak her kanalda kullanacağım

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Orkunn Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

brainworks gercekten acayip seyler yapiyor. gitar ampli/pedal simulatorlerini cok tutuyorum. ve tabi ki bx_digital_v3.

EsbaB, eser karaca, Tanerongunyzb Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: