NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 765 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

Bu konu 1035 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba 1035 Reviews

Konuyu değerlendir: Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1035 kez incelendi.

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

Selam arkadaşlar ; Emekli olmam ve şehir değiştirmem sebebiyle yaklaşık altı aydır forma pek giremiyordum. Bu arada zaten yeni ekipman alırım diye satmıştım elimdekilerin bir kısmını. Artık tüm işlerimi hallettim. Şimdi İzmir Güzelbahçeye yerleştim. Yeni ekipman olarakda Apogee Element ile Yamaha PSR-A3000 klavye aldım. Aslında burada beni bilen bilir nasıl Yamaha Montage aşkı ile yandığımı. Bütçe meselesi malesef. Ses kartı alınca da biraz daha beklemem gerekecek Montage aşkımı. Ayrıca PSR serisi ile de gayet güzel cubase kayıt yapılıyor, hatta stillerini bile akor basarak midi olarak kaydedebiliyorum. Sesleride gerçekten çok güzel, yani hiç pişman değilim şu an olsa yine PSR alırım yani. Neyse bu konu ile ilgili elinde Tyros yada PSR serisi klavye olan varsa bilgisayara kayıt konusunda yardımcı olabilirim. Bu arada İzmirde olan forumdan arkadaşlar varsa da tanışmak isterim. Artık bütün günüm müzik, emeklilik işim olarak kendimi müziğe vereceğim. Tekrar herkese merhaba. Bu arada zaman geçtikçe size bu konudaki bilgimide video olarak çekip aktarmak istiyorum. Şimdilik hoşçakalın.

EsbaB, gunayahmet, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Taner dostum yeni şehrinde sağlıcakla otur. Sen de benim gibi emekliler kulübüne dahil oldun sonunda.

Senin Montage ile olan derin aşkını bilmez olur muyuz. İnşallah o da bir gün olur umarım. Bu aşk böyle karşılıksız kalmamalı.

PSR S serisi niye almadın ?

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Sagol Mehmet Abi, PSR-A3000 ses olarak S serisi ile ayni, aslinda gonlumden 970 geciyordu, fakat bir turlu ikinci el denk gelmedi, sifiri ise neredeyse montage parasi, 770 ile inceledim ozellikle uzerinde ram olmamasi 770 icin soyluyorum, beni A3000 itti, 512 mb ses yukleyebiliyorsun benimde cok hosuma giden setler var almak istedigim, ses kutuphanelerini inceledim, syth sesler az A3000 de, benim zaten girla vst syth var bilgisayarda, o yuzden secimim 3000 den yana oldu.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar ; Emekli olmam ve şehir değiştirmem sebebiyle yaklaşık altı aydır forma pek giremiyordum. Bu arada zaten yeni ekipman alırım diye satmıştım elimdekilerin bir kısmını. Artık tüm işlerimi hallettim. Şimdi İzmir Güzelbahçeye yerleştim. Yeni ekipman olarakda Apogee Element ile Yamaha PSR-A3000 klavye aldım. Aslında burada beni bilen bilir nasıl Yamaha Montage aşkı ile yandığımı. Bütçe meselesi malesef. Ses kartı alınca da biraz daha beklemem gerekecek Montage aşkımı. Ayrıca PSR serisi ile de gayet güzel cubase kayıt yapılıyor, hatta stillerini bile akor basarak midi olarak kaydedebiliyorum. Sesleride gerçekten çok güzel, yani hiç pişman değilim şu an olsa yine PSR alırım yani. Neyse bu konu ile ilgili elinde Tyros yada PSR serisi klavye olan varsa bilgisayara kayıt konusunda yardımcı olabilirim. Bu arada İzmirde olan forumdan arkadaşlar varsa da tanışmak isterim. Artık bütün günüm müzik, emeklilik işim olarak kendimi müziğe vereceğim. Tekrar herkese merhaba. Bu arada zaman geçtikçe size bu konudaki bilgimide video olarak çekip aktarmak istiyorum. Şimdilik hoşçakalın.
    Senin için hayırlı olsun Taner abi, güle güle kullan. Emekliliğin tadını çıkarırsın inşallah

Valla biz de böyle emekli olup hobimize vakit ayırabilecek miyiz çok merak ediyorum doğrusu, malum emeklilik yaşı sürekli zirveye doğru tırmanıyor ))

Tekrar aramızda görmek güzel, paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılar,
    Tezcan

Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sağolasın Tezcan; Valla Allah size de emekliliği nasip etsin diyeceğim ama daha yaşanacak güzel günler var, birden bitmesin kardeşim. Hep şunu felsefe edindim ; NE YAPARSAN YAP; AŞK İLE YAP BU EMEKLİLİK BİLE OLSA." İnşallah yaşlı bir emeklilik değilde kestirmeden parayı bulup çalışmadan genç emeklilerden olursun. Ama önce herşeyden önce sana ve tüm Forum dostlarıma Allah önce SAĞLIK versin.

abdullahatalan, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Abi hem yeni oyuncaklarınız hemde emekliliğiniz hayırlı olsun.

Her ikisininde tadını çıkara çıkara yaşamanızı dilerim ( ikisi bir arada )

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Sagol kardesim, Allah seninde gonlune gore versin.

EsbaB Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: