NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 301 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kontakt 5 vst hakkinda yardim

Bu konu 570 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Kontakt 5 vst hakkinda yardim 570 Reviews

Konuyu değerlendir: Kontakt 5 vst hakkinda yardim

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 570 kez incelendi.

Kontakt 5 vst hakkinda yardim

Arkadaşlar merhaba yeni kullanmaya başladım Kontakt 5'i ona ek olarak kayıt amaçlı kullanabileceğim önerebileceğiniz program nedir.

Piano çalıyorum, sizin önereceğiniz piano kütüphaneleri var mı?

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER !!!!

Konu frtoddy tarafından (22 Ağustos 2017 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ; bu Forum'da kırık/lisanssız yazılımlar hakkında bir tavsiye verilmiyor. Bilginize.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ; bu Forum'da kırık/lisanssız yazılımlar hakkında bir tavsiye verilmiyor. Bilginize.
    Bunu bilmiyordum, şimdi konuyu silmek istedim ama bulamadım. Bu yüzden içeriği değiştirdim. Uyarınız için teşekkürler.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, frtoddy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu Konu için Etiketler