+ Yeni Konu aç
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 31 adet sonuçtan sayfa başı 35 ile 35 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Antelope Pure 2 vs Benchmark Dac 1( Geniş kapsamlı ses kartları karşılaştırması)

Bu konu 3663 kez görüntülendi 34 yorum aldı ...

Antelope Pure 2 vs Benchmark Dac 1( Geniş kapsamlı ses kartları karşılaştırması) 3663 Reviews

Konuyu değerlendir: Antelope Pure 2 vs Benchmark Dac 1( Geniş kapsamlı ses kartları karşılaştırması)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3663 kez incelendi.

rme adı 2 ile adı 2 pro ile kıyaslama yapmak mantık işi değil zaten Mehmet abinin dediği gibi ikisi arasında arada bayağı zaman farkı var ama kötü demiyorum tabiki de... ben adı 2 pro ile yeni çıkan siyah 20.yıl olan modeli için konuştum, sonuç olarak belli segmentin üstündeki cihazlar

abdullahatalan, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, sgucler adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

merak ettim antelope pure 2 alsak ayrı bir ses kartı da gerekir mi?Yani antelope pur 2 bir des kartı gibi mi kullanılıyor?

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak ettim antelope pure 2 alsak ayrı bir ses kartı da gerekir mi?Yani antelope pur 2 bir des kartı gibi mi kullanılıyor?
    Pure2 sadece AD/DA konvertördür. Bununla ses kartı gibi kayıt yapabilirsiniz. Ancak üzerinde mic-pre bulunmadığı için mikrofonla kayıt yapamazsınız. Bunun için de ayrıca bir harici mic-pre alıp onu Pure2'ye bağlamanız gerekir. Ayrıca Pure2'de bir çok ses kartında bulunan mixer ara yüzü bulunmamaktadır.

Ancak kaliteli bir mic-pre kullanarak Pure2 ile muazzam kayıtlar alınabilir. Çünkü gerek AD olarak gerekse DA olarak konvertör kalitesi ciddi anlamda üst düzeydir.

Cho®dSolo, EsbaB, Orkunn Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (21 Kasım 2018 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

pure 2 yı bende çok merak ediyorum özellikle ad katını bakalım euro düşerse 3000 tl ye alabiliriz tabi önce mühendisliği kazanabilirsek