+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 22 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Satışa çıkardığım ekipman ve enstrumanlarım

Bu konu 1127 kez görüntülendi 21 yorum aldı ...

Satışa çıkardığım ekipman ve enstrumanlarım 1127 Reviews

Konuyu değerlendir: Satışa çıkardığım ekipman ve enstrumanlarım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1127 kez incelendi.

Natural bir kondenser mikrofon arayışında olanlar v11'i kaçırmasın, çok güzel bir mikrofon, tiz abartısı yok, herşeyi yerli yerinde, dengeli bir cihaz.

averen, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Natural bir kondenser mikrofon arayışında olanlar v11'i kaçırmasın, çok güzel bir mikrofon, tiz abartısı yok, herşeyi yerli yerinde, dengeli bir cihaz.
    Uğur hocam teşekkür ederim bilgi için, kesinlikle öyle çok güzel kayıtlar aldım bugüne kadar farklı ekipmanlar için bütçe yaratmaya çalışıyorum o yüzden satıyorum yoksa demirbaş olarak kesinlikle satmayacağım bir mikrofon.

bir caz vokal olarak nasıl istiyorum JZ benim olsun
    acilen kaynak yaratmam lazım...
    yine de kimin olacaksa hayırlı olsun şimdiden, fiyat gayet makul

averen Şu üyeler, payidar adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Referans monitörlerimi satabilirsem almayı düşünüyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamdan.

Tabi ki o zaman kadar satılmaz ise

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Arada nekadar fark olur bilmiyorum ama Jz J1 aldım çok hoşuma gitti. Marka olarak kendini kanıtlamış bir marka.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Referans monitörlerimi satabilirsem almayı düşünüyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamdan.

Tabi ki o zaman kadar satılmaz ise
    Tezcan daha öncede belirttiğim gibi bütçe yaratmak amacı ile sattığım için senin monitörlerini satmanı beklerim eğer istersen, mesajlar alıyorum epeyce ama ya fiyatı öldürüyorlar yada takas teklifinde bulunuyorlar hatta sen alacak olursan sana özel bir indirimde yaparım yeterki forumdan ve ürünü bilen biri alsın.

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tezcan daha öncede belirttiğim gibi bütçe yaratmak amacı ile sattığım için senin monitörlerini satmanı beklerim eğer istersen, mesajlar alıyorum epeyce ama ya fiyatı öldürüyorlar yada takas teklifinde bulunuyorlar hatta sen alacak olursan sana özel bir indirimde yaparım yeterki forumdan ve ürünü bilen biri alsın.
    Hocam sen uygun bir fiyata satabilirsen sat yine de. Şimdi sana bekle derim, sonra benim monitörler satılmaz, boşuna bekletmiş olurum seni. O duruma düşürmek de istemem. Teklifin için teşekkür ederim, artık nasip, kısmet

Ölücülere de aldırma, o klasik olur zaten. Sırf al-sat yaparak para kazananlar var

Saygılar,
    Tezcan

averen, EsbaB, Sativus Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sen uygun bir fiyata satabilirsen sat yine de. Şimdi sana bekle derim, sonra benim monitörler satılmaz, boşuna bekletmiş olurum seni. O duruma düşürmek de istemem. Teklifin için teşekkür ederim, artık nasip, kısmet

Ölücülere de aldırma, o klasik olur zaten. Sırf al-sat yaparak para kazananlar var

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan tamam kardeşim bende ısrarla beklerim sorun değil demeyeceğim, çünkü sende bu kez almak zorunda hissedeceksin, duruma göre bakarız halen duruyorsa ve sende düşünüyorsan o zaman ona göre tekrar konuşuruz.

Bu arada gerçekten ölücü çok var satsaydım ucuza şuana kadar monitörler bass gitar ve jz gitmişti

EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: