+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 19 ile 19 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Stüdyo Kaos

Bu konu 4063 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...

Stüdyo Kaos 4063 Reviews

Konuyu değerlendir: Stüdyo Kaos

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4063 kez incelendi.

Umarım mikrofon sesinizi de duymamıza vesile olur?
    Yoksa amaç farklı mı?
    Hayırlı olsun bu arada...

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Teşekkür ederim. Memleketten dayima koto ve ona benzer dusuk maliyetli etnik enstrumanlar getirtmeyi dusunuyorum. İnsallah hayal ettigimiz gibi olur hersey?

Evet lisansli. Fakat henuz kurma firsatim olmadi cunku tum vst paketlerimi lisansliya gecirdigimden ciddi bir yukleme surecim var.

öncelikle başarılar hocam. ChordSolo"nun dediği gibi mikrofon sesini duymak isterim bende birde rode nt hakkındaki şahsi düşüncelerinizi kullandıktan sonra öğrenmek istiyiorum

<a href="http://soundcloud.com/cgtykrdrk/"target="_blank">Çağatay Karadirek</a><br />

Merhabalar, foruma bugün üye oldum Harika bilgiler var gerçekten.
    M-audio Projectmix'i hala kullanıyor musunuz? Bu aralar bir tane almayı düşünüyorum ama internette bu aletin driver sorunlarıyla ilgili bir dünya yazı var.
    En son 2012 de konuşulmuş. Açıkçası bu zamana kadar ki tecrübelerinizi merak ettim.

Alıntı cemakbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, foruma bugün üye oldum Harika bilgiler var gerçekten.
    M-audio Projectmix'i hala kullanıyor musunuz? Bu aralar bir tane almayı düşünüyorum ama internette bu aletin driver sorunlarıyla ilgili bir dünya yazı var.
    En son 2012 de konuşulmuş. Açıkçası bu zamana kadar ki tecrübelerinizi merak ettim.
    Çok eski bir alet, bir 15 senesi var herhalde. Mac tarafındaysanız 10.6 ya da 10.7'den sonra driver desteği olduğunu sanmıyorum, araştırmak lazım. 15 sene öncesinin ve bugünün ses arabirimlerini karşılaştırmaya gerek yok (ev kullanıcıları için üretilen, düşük ve orta fiyatlı ürünler için konuşuyorum). Bu ürünü ne için alacağınıza göre değişir, bana göre gereksiz bir harcama olacaktır.

Ses Mühendisi / Eğitmen / Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Kerem Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eski bir alet, bir 15 senesi var herhalde. Mac tarafındaysanız 10.6 ya da 10.7'den sonra driver desteği olduğunu sanmıyorum, araştırmak lazım. 15 sene öncesinin ve bugünün ses arabirimlerini karşılaştırmaya gerek yok (ev kullanıcıları için üretilen, düşük ve orta fiyatlı ürünler için konuşuyorum). Bu ürünü ne için alacağınıza göre değişir, bana göre gereksiz bir harcama olacaktır.
    Aslında ilk amaç bir midi daw kontrol ünitesi almaktı. (Bu arada roland duo capture ex kullanıyorum.) Project Mix uygun fiyata denk geldi. Hem istediğim bir çok özelliğe sahip bir kontrol arabirimi (motorlu faderlar, jog wheel, master bölümü için ayrı bir fader gibi) hem de 8 kanallı bir ses kartı olması cezbetti beni. İlk çıktığı zamanki fiyatlarını görünce de epeyce uygun olduğunu düşündüm. Ama kafam bir hayli karıştı.