NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 616 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 31 adet sonuçtan sayfa başı 34 ile 34 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kulaklık Kalibrasyon Yazılımları

Bu konu 3936 kez görüntülendi 33 yorum aldı ...

Kulaklık Kalibrasyon Yazılımları 3936 Reviews

Konuyu değerlendir: Kulaklık Kalibrasyon Yazılımları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3936 kez incelendi.

Merhaba,
    Aşağıdaki link belki işinize yarayabilir @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mehmet Uzunosmanoğlu, Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, Murat Engin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sonarworks deneme sürümü indirdim..Ancak benim kulaklığım Akg Q 701 modeli ve bu model ara bir model olduğundan sanırım listede yok..K 701 K 702 gibi kulaklıklar var..Sizce listeden hangisi benim kulaklığıma daha yakın olabilir bir fikri olan var mı acaba?

Alıntı ermanturkoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonarworks deneme sürümü indirdim..Ancak benim kulaklığım Akg Q 701 modeli ve bu model ara bir model olduğundan sanırım listede yok..K 701 K 702 gibi kulaklıklar var..Sizce listeden hangisi benim kulaklığıma daha yakın olabilir bir fikri olan var mı acaba?
    Hocam toneboosters morphit'i de dene bence, onda dahs geniş bir ürün desteği yelpazesi var. Aslında elinde farklı kulaklıklar olan birinin sırayla deneyip karşılaştırma yapması iyi olurdu. Neticede bu yazılımlar eğer kulaklıkları flat'leştiriyor ise, farklı kulaklıklar kendi profillerinde kullanılırken aynı tınıyı vermeliler. Benim bunu denemem bi on gün sonra falan olabilir, k612 gelince dt770'le geçişli dinleme yapabilirim

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam toneboosters morphit'i de dene bence, onda dahs geniş bir ürün desteği yelpazesi var. Aslında elinde farklı kulaklıklar olan birinin sırayla deneyip karşılaştırma yapması iyi olurdu. Neticede bu yazılımlar eğer kulaklıkları flat'leştiriyor ise, farklı kulaklıklar kendi profillerinde kullanılırken aynı tınıyı vermeliler. Benim bunu denemem bi on gün sonra falan olabilir, k612 gelince dt770'le geçişli dinleme yapabilirim
    Tamamdır Uğur hocam..O programı da bir deneyeyim o zaman..Ben de akg q 701 beyer dynamic dt 880 var ikisini karşılaştırır sonuçları buraya yazarım...

ugur86 Şu üyeler, ermanturkoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: