+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 22 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: oklava Çalışmaları

Bu konu 1720 kez görüntülendi 21 yorum aldı ...

oklava Çalışmaları 1720 Reviews

Konuyu değerlendir: oklava Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1720 kez incelendi.

oklava Çalışmaları

Merhabalar,
    çok uzun zamandır üzerinde uğraştığım şarkım ve klibimi sonunda yayınladım.
    esasında bu çalışmada enstrümantal olmasından dolayı aranje yada müzik teknolojileri adına pek bir şey yok. fakat vaktiyle bu şarkıyı kaydetmek için burada yalıtımla ilgili bir başlık açmıştım ve çok kıymetli bilgiler edinmiştim. yardımcı olanlara tekrardan teşekkür ederim. şarkının ve klibin her aşamasını evimde kendim yaptım. kayıdı ise taş yününden yaptığım panellerin içerisinde aldım.
    yorumlara, eleştrilere açığım
    kolay gelsin
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    AlperAskan, averen, Can, Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, oklava adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Elinize sağlık çok beğendim. Klip çok hoş olmuş benimde hep istediğim birşeydir. Gitarın marka/modeli nedir acaba?

İbanez Rg350m Yellow - Masterwork E.klasik with fishman - Stagg EC3000CNF Perdesiz E.Klasik gitar - Roland ua-25ex - Steelseries Elite Prism - Behringer B2 Pro - Samson C01 - Alesis V49 - Boss Me25 - Line6 Micro Spider

Alıntı AlperAskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık çok beğendim. Klip çok hoş olmuş benimde hep istediğim birşeydir. Gitarın marka/modeli nedir acaba?
    teşekkürler, gitar cort MR-730fx. kayıdı alırken rode nt1-A condans mikrofon ile aynı anda line girişten kayıt aldım. condans mic ile aldığım kayıdı sağa sola yatırıp biraz delay verip farklı eq ayarlamaları yaparken linedan aldığım kayıdı ortada tutup sadece üst frekansları bıraktım.

Alıntı AlperAskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bu arada özel mesajını da gördüm fakat cevap vermeye kalktığımda şöyle bir uyarı ile karşılaştım:
    AlperAskan isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için AlperAskan isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.
    bunu halledebilirsen daha detaylı yanıt verebilirim oradan

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , ne zamandir aklimdaydi, bu vesileyle depolanabilecek mesaj adetini yukselttim.

Keyifli forumlar.

AlperAskan, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, oklava, Sativus Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Animasyon da başarılı parça da başarılı. Tebrik ederim. Animasyon konusunda yardımına ihtiyacım olabilir. Öyle büyük bir şey değil gözün korkmasın Devamını dilerim.

oklava Şu üyeler, Chescha adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Chescha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Animasyon da başarılı parça da başarılı. Tebrik ederim. Animasyon konusunda yardımına ihtiyacım olabilir. Öyle büyük bir şey değil gözün korkmasın Devamını dilerim.
    mesajınızı yeni gördüm, teşekkürler, elbette elimden geldiğince yardımcı olurum

Miximi eleştirir misiniz?

Merhabalar,
    Bir süredir burada da hakkında sorular sorduğum, bütün vokallerin bana ait olduğu bir acapella projesiyle uğraşıyorum. Parça "Knocking on heavens door", "Guns n roses" versiyonuna yakın. Klibi bittikten sonra yayınlayacağım.
    Etrafımda mix nasıl olmuş diye danışabileceğim çok insan yok ve çok fazla emek verdim. Bu sebeple eksik gördüğünüz, ya da şurası şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz her şey benim için çok makbule geçecektir
    Her türlü eleştiriye açığım fakat özellikle mixle, efektlerle, ses seviyeleriyle vs. ilgili olursa sevinirim.
    İnsan uğraşa uğraşa artık objektif yaklaşma yetisini kaybediyor.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

şimdiden teşekkürler

averen, Cho®dSolo, EsbaB, Sativus, Tanerongunyzb, ulasyaramis Şu üyeler, oklava adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu oklava tarafından (03 Ekim 2017 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Bu Konu için Etiketler