NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 509 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 20 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kullandığınız/önerdiğiniz Kontakt enstrümanlar?

Bu konu 2205 kez görüntülendi 19 yorum aldı ...

Kullandığınız/önerdiğiniz Kontakt enstrümanlar? 2205 Reviews

Konuyu değerlendir: Kullandığınız/önerdiğiniz Kontakt enstrümanlar?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2205 kez incelendi.

Kullandığınız/önerdiğiniz Kontakt enstrümanlar?

Selamlar,

Emektar Kontakt sürümümü güncelledim, hazır güncellemişken sormak istedim;
    kullandığınız, önerdiğiniz kontakt enstrümanları paylaşabilir misiniz?
    Mesela piyano için neler kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.

RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

komplete 8 kullanıyorum komplete 9 da mevcut içinde yok yok

nacib Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Konu çok geniş ve piyano türlerine göre farklı arşivler mevcut fakat şu ana kadar gördüğüm en kaliteli kuyruklu piyanolardan bazıları ;

Soniccouture Hammersmith
    Spitfire Hans Zimmer Piano
    Impact Soundworks Pearl Concert Grand
    Bechstein Digital C. Bechstein Digital Grand
    Sampletekk TVBO Studio Grand Piano
    Imperfect Samples Steinway Walnut Concert Grand Pro

Can, gitarist1975 Şu üyeler, otante adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Evet, bunu aldim listeme @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , 71 GB gerci almasi ayri dert, download etmesi ayri dert

RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Öyle malesef ancak gerçekten mükemmel sesler. Snarky Puppy videoları izlerken şans eseri denk geldim. Arada açıp plug-in tanıtımı dinliyorum resmen.

Can Şu üyeler, acaluka adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Keyscape'deki piyanolardan biri Yamaha C7. Polifoni arttıkça rahatsız edebilecek derecede dip gürültüsü yapıyor ve layer sayısının azlığı hissediliyor. Arşivdeki ikinci piyano olan duvar piyanosunun da EQ karakteri kötü. Keyscape'deki diğer enstrümanlar fena değiller lakin çok sayıda oyuncak sesler koyarak arşivi şişirmişler. Açıkçası Spectrasonics'den daha iyisini beklerdim biraz hayal kırıklığına uğramıştım.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , Synthogy Ivory ve ViLabs Ravenscroft hakkında ne düşünüyorsun?

Bende istiyorum Kontakt ancak lisanssız sürümü var bende. Haliyle çoğu vst lerde sıkıntı çekiyorum yüklemede. Şimdi ben orjinal satın aldığımda bir arkadaşımdan Kontakt kütüphanesi aldığımda sorunsuz kullanabiliyor muyum ? Yoksa kütüphanedekileri sadece arkadaşım mı kullanabiliyor ? Son olarak kontaktı edinebileceğim indirimli bi yer var mı ? 500 Euro canımı sıktı Yeri gelmişken sorayım .

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , 349€ şu an, ayrıca alttaki bağlantıdan eğer uygun bir ürünün varsa Crossgrade fiyatıyla 249€ verip alabilirsin;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mesela şu ürünle oluyormuş önceden, belki halâ oluyordur, ücretsiz bu kütüphane;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...