NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 632 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 15 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İyi seneler

Bu konu 1633 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

İyi seneler 1633 Reviews

Konuyu değerlendir: İyi seneler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1633 kez incelendi.

Hayretler içerisinde böyle ümitli bir topluluğun nasıl ümitsizliğe kapılışının göstergesidir 2017. Sorun yıl da değilmiş , sorun bizde..

averen, EsbaB, nacib Şu üyeler, al2 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kara Deryalarda Bir Fenersin

Nasılda korkunç şeyler oluyor gün be gün, daha acısı saldırının ardından yobaz kafalar insanlık dışı şeyler yazmışlar, nefret ettim insanlardan. Ne olacak bilmiyorum.

averen, EsbaB, gunayahmet, nacib Şu üyeler, okidoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müzik

Bu ülkede artık umutlanmak bile hayal olmaya başladı, anlamak imkansız nasıl bir beyne sahip bu insanlar, müslüman noel, yılbaşı kutlanmaz deyipte insanları katletmekmi müslümanlık ben çözmekte zorlanıyorum.

nacib, okidoz Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Bu vahşet; seninle birbirimizden nefret edelim diye. Korku aklımızı, öfke vicdanımızı körleştirsin diye. Bunu ancak 'biz' durdurabiliriz.
    diye bir tweet gördüm buraya alıntılamak istiyorum.

averen, nacib, okidoz Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc