NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 575 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Guncel başlıklar ve son haberler

Bu konu 1248 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Guncel başlıklar ve son haberler 5.00 1248 Reviews

Konuyu değerlendir: Guncel başlıklar ve son haberler

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 1248 kez incelendi.

Guncel başlıklar ve son haberler

Yönetici arkadaşlar merhaba, uzun zamandır dikkatimi çeken bir konu guncel baslıklar her konuyu kapsadığından hızla değişiyor ben özellikle forumda bir şeyleri kaçırmamak adına bu kısmı çok önemsiyorum. Konuya gelecek olursam eğer özellikle demoların çabuk kaybolup ve gereken ilgiyi goremediği kanısındayım.

Sag tarafta bulunan son haberlerde tüm demolar çıkmıyor mesela çok demo paylaşan biri olarak demo mu sağ tarafta hiç görmedim bugüne kadar, diger yandan başka demoların aylarca orda öylece durduğunu da görüyorum.

Mümkünü varsa alım satım için ayri bir bolumde son alım satımları gosterebilirmiyiz. Demolar ile ilgili orta sağ blokta ayrilmiş alan var farkındayım ama bircoğumuz oraya bakmıyoruz buda aşikar.

Nacizane düşüncem arkadaşlar.

Saygılar.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    EsbaB, Sativus, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetici arkadaşlar merhaba, uzun zamandır dikkatimi çeken bir konu guncel baslıklar her konuyu kapsadığından hızla değişiyor ben özellikle forumda bir şeyleri kaçırmamak adına bu kısmı çok önemsiyorum. Konuya gelecek olursam eğer özellikle demoların çabuk kaybolup ve gereken ilgiyi goremediği kanısındayım.

Sag tarafta bulunan son haberlerde tüm demolar çıkmıyor mesela çok demo paylaşan biri olarak demo mu sağ tarafta hiç görmedim bugüne kadar, diger yandan başka demoların aylarca orda öylece durduğunu da görüyorum.

Mümkünü varsa alım satım için ayri bir bolumde son alım satımları gosterebilirmiyiz. Demolar ile ilgili orta sağ blokta ayrilmiş alan var farkındayım ama bircoğumuz oraya bakmıyoruz buda aşikar.

Nacizane düşüncem arkadaşlar.

Saygılar.
    Haklısınız hocam. Sağ taraftaki demo alanında, en yeni açılan başlıklar görünüyor Bunun yerine en son güncellenen demo başlığının görüntülenmesini sağlayabiliriz belki. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocama bi danışalım.

Öneriniz için teşekkürler.
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız hocam. Sağ taraftaki demo alanında, en yeni açılan başlıklar görünüyor Bunun yerine en son güncellenen demo başlığının görüntülenmesini sağlayabiliriz belki. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocama bi danışalım.

Öneriniz için teşekkürler.
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tezcan teşekkür ederim.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Selamlar,

Mesaji gec farkettim, ozur dilerim.

Hallederiz Mustafa abi, cok zor bir sey degil. Zaten bir yapilanmaya gitmemiz lazim. Yapabilirsem yonetim kadrosuyla sanal bir toplanti duzenlemek istiyorum yakin zamanda.

Orada bu bahsettigin konuya da deginiriz.

averen, EsbaB Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Tesekkür ederim Can kardeşim emeğinize sağlık kolay gelsin.