+ Yeni Konu aç
Sayfa 10 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuçtan sayfa başı 100 ile 125 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Thomann Alışveriş Süreci Nasıl İşler

Bu konu 15857 kez görüntülendi 124 yorum aldı ...

Thomann Alışveriş Süreci Nasıl İşler 5.00 15857 Reviews

Konuyu değerlendir: Thomann Alışveriş Süreci Nasıl İşler

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 15857 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... imkanınız olursa süreç ilerlemiyor gibi olursa bahsettiğim personelle konuşabilirsiniz.Ben de arayıp küfredecektim artık lanet etmiştim fakat konuşunca ilgilendiklerini gösterdiler.En azından benim için ürünleri ayırdılar bir sorun olma durumunda.Siz de bu şekilde konuşabilirsiniz ürünleriniz garantide olur.DHL yle Türkiye arasında bazı anlaşmazlıklar oldu diye tahmin ediyorum ama daha düzgün kargo firmalarıyla çalışmamaları için hiçbir sebep yok gerçekten.Neyse tek sıkıntımız vakit oldu,sonunda ürünler eksiksiz sağsalim ulaşsın da bence yine de iyi.

EsbaB Şu üyeler, necdetyuce adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı necdetyuce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... imkanınız olursa süreç ilerlemiyor gibi olursa bahsettiğim personelle konuşabilirsiniz.Ben de arayıp küfredecektim artık lanet etmiştim fakat konuşunca ilgilendiklerini gösterdiler.En azından benim için ürünleri ayırdılar bir sorun olma durumunda.Siz de bu şekilde konuşabilirsiniz ürünleriniz garantide olur.DHL yle Türkiye arasında bazı anlaşmazlıklar oldu diye tahmin ediyorum ama daha düzgün kargo firmalarıyla çalışmamaları için hiçbir sebep yok gerçekten.Neyse tek sıkıntımız vakit oldu,sonunda ürünler eksiksiz sağsalim ulaşsın da bence yine de iyi.
    Yani açıkçası ingilizceme bütün derdimi konuşarak anlatacak kadar güvenmiyorum. Ama illa aramak gerekiyorsa bir şekilde arkadaşıma arattırırım. Ama bu büyük sorumsuzluk bana saçma sapan mailler atıyorlar.

İlk önce yılın bu zamanlarında yoğun olduğunu gecikmeler yaşanabilir sabrınızı rica ediyoruz dediler.
    İkinci olarak: PTT ile yaşanan sorunlardan dolayı gecikmenin olduğunu yine sabrımı rica ettiklerini söylüyorlar.
    Üçüncü olarak: Kargomun kaybolduğunu Alman yazıişlerinden soruşturma başlattıklarını konuyla ilgili araştırma yapılıp duruma göre ücret iadesi veya yeniden ürün gönderimi konularının konuşulacağını belirttiler. Bu sürecinde zaman aldığını sabretmem gerektiğini belirttiler
    En son: Ürün ambalajının zarar görmesinden dolayı tekrar paketlendiğini ürünün alıcıya doğru yola çıktığını söylediler.

Sabır taşı olsa çatlar. Bu nedir abi bu kadar saçma bir durum olabilir mi ?

Dil konusunda desteğe ihtiyacınız olursa lütfen bana ulaşın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , birlikte arar konuşuruz.

*Benim paketimin Ukim işlemleri neredeyse tamamlandı, sanırım yarın Ukim'den çıkmış olacak. Ödenecek miktar vs. belli oldu, Ukim'den bir görevli en geç Pazartesi size ulaşır diyor.

Chescha, necdetyuce, Sativus Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Aynen, Raluka telefonda Aralık ayında verilen siparişlerde sorun yaşandığını söylemişti. Ben 18 Ocakta sipariş verdim, şu an ürünün gümrük işlemleri bitti gibi bir şey, dağıtım için Ukimden çıkacak muhtemelen yarın.
    14 KG ve 282 EUR ödediğim ürün için 191TL ödeme bedeli belirlenmiş.

Chescha, necdetyuce Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Ben son olarak kendisine Türkiye'deki birçok müşterinin haberleşme içinde olduğunu ve bu konunun da konuşulduğunu söyledim.Hatta kendi isminin de geçtiğini ve ilgisinden ötürü memnuniyetimi belirttiğimi söyledim ürünlerimize daha özen göstermesi açısından.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... olay gerçekten büyük bir rezalet, ilk iki maillerimiz tamamen ortak olmuş aynı şeyleri söylediler.Bana kaybolduğuna dair mail daha gelmedi büyük ihtimalle o da gelir yakında, süreçlerimiz aynı olacak gibi.En azından yeni ürünler konusunda ciddiye alıp ayırdılar.Zaman ve ekstra stres konusunda kaybımız oldu umarım ürünlerimiz sağsalim ulaşır.Siz de gelişmeleri buraya iletirseniz, ben de elimden problem yaşamanız durumunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntı necdetyuce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben son olarak kendisine Türkiye'deki birçok müşterinin haberleşme içinde olduğunu ve bu konunun da konuşulduğunu söyledim.Hatta kendi isminin de geçtiğini ve ilgisinden ötürü memnuniyetimi belirttiğimi söyledim ürünlerimize daha özen göstermesi açısından.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... olay gerçekten büyük bir rezalet, ilk iki maillerimiz tamamen ortak olmuş aynı şeyleri söylediler.Bana kaybolduğuna dair mail daha gelmedi büyük ihtimalle o da gelir yakında, süreçlerimiz aynı olacak gibi.En azından yeni ürünler konusunda ciddiye alıp ayırdılar.Zaman ve ekstra stres konusunda kaybımız oldu umarım ürünlerimiz sağsalim ulaşır.Siz de gelişmeleri buraya iletirseniz, ben de elimden problem yaşamanız durumunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    Umarım yaşamazsın aynı sıkıntılar bir an önce eline ulaşır. İlginiz için ikinize de teşekkür ederim. Bakalım @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ile ulaşmaya çalışacağız. Haberdar ederim yine. Yakında müzikteknolojileri.com üyelerine indirim çeki dağıtırlarsa şaşırmam. O kadar içli dışlı olduk

EsbaB Şu üyeler, Chescha adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar mesajlarınızı okudukça üzüntüm arttı, daha önce böyle sorun yaşandığına şahit olmamıştım.
    Umarım en kısa zamanda ürünlerinize kavuşursunuz.

Bu arada amazondan sipariş verilirken thomann daki gibi vergisi düşürülüp burda mı ödeniyor yoksa çifte vergi mi ödeniyor bilgi verebilirmisiniz?

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Burada herhangi bir ödeme yapılmıyor abi limit geçilmedikçe, o uygulama neredeyse Thomann'a özel.

EsbaB Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Limit yine 30 kg ve 1500 € mu

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Limit yine 30 kg ve 1500 € mu

Bildiğim kadarıyla şuan için öyle. %20 lik ötv sınırı dediğin gibi abi.

EsbaB Şu üyeler, Chescha adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: