NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 582 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 13 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Firewire Usb nasıl bağlanır?

Bu konu 4667 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Firewire Usb nasıl bağlanır? 4667 Reviews

Konuyu değerlendir: Firewire Usb nasıl bağlanır?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4667 kez incelendi.

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masaüstü pc için konuşuyoruz galiba, TI Chipset daha kaliteli ve pahalıdır ama için rahat alır kullanırsın, öbür türlü kartla ilgili yaşadığın en ufak sorunda gözler firewire karta çevrilecek. Çok da bi para değil aslında, Akalın'dan alabilirsin:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ben de masaüstü PC kullandığım dönemlerde bunu kullanıyordum. Aktarım ve performans açısından hiç bir problem yaşamıyordum. Yalnız kasanın içindeki Powerdaki 9W soketini anakatra takmadan çalışmıyordu. Ekstradan bir güce ihtiyaç duyuyor demek ki. Ama bu benim bilgisayarımda mı böyleydi yoksa her bilgisayarda mı böyleydi bilmiyorum. O yüzden bu konuyu da araştırmanızda yarar var. Her bilgisayarda böyleyse elinizdeki PC'yi de gözden geçirmeniz gerekebilir.

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Eğer büyük şehirde yaşıyorsan bilgisayarcıların yoğun olduğu yerler bir git derim, İstanbul için örneğim kadıköy rıhtım yazıcıoğlu iş hanı civarı, buralarda şansına 10 Liraya bile çıkma bulabilirsin, ben bulmuştum. Ama her zaman söylediğim bir şey var Ti çipsetli kart %100 çözüm olmayabilir bazen Ti çalışmıyor ViA çipsetli kart çalışıyor, bu yüzden eğer dediğim gibi arayacaksan birden fazla kart bulmaya çalış biri çalışmaz biri çalışır.

Ayrıca bir seçenek te şu: şuana kadar PCi TO FiREWiRE kart için konuşuldu fakat "PCi-E TO FiREWiRE" kartta bakabilirsin ben bir kasada rastlamıştım gayet güzel çalışıyor, belki burada ucuza bulamayabilirsin ama Aliekspress gibi sitelerden uygun fiyata getirtebilirsin.

Müzik

Merhaba,

Eger imkanlar dahilindeyse PCI-E kartlar tercih edilmelidir. PCI kartlar hem performans, hem de teknik sorunlara yol acabiliyor. Yazicioglunda bir tane tek Texas instruments chipsetli kart kalmisti, onu da ben aldim XIO23 serisi kartlar gayet saglikli, ama Akalin'da artik satilmiyor. Mecidiyekoyde bir firmada Firewire400 olani var, eger ihtiyac olursa iletisim bilgisi paylasirim.
    Unutmadan, baglanacak kart firewire400 portuna sahipse, 800 kullanmak hicbir sey ifade etmeyecektir.

RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar