NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 410 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 15 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Homestudio Corner'dan "Mix Together" (Birlikte Mix yapalım) Video Serisi

Bu konu 6592 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

Homestudio Corner'dan "Mix Together" (Birlikte Mix yapalım) Video Serisi 6592 Reviews

Konuyu değerlendir: Homestudio Corner'dan "Mix Together" (Birlikte Mix yapalım) Video Serisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6592 kez incelendi.

Bu da benim yaptığım mix:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Her zaman söylediğim gibi, yorumlarınızı ve eleştirilerinizi eksik etmeyin lütfen
    Ufaktan mastering de yaptım (parçanın radio-ready olması için)

Saygılar,
    Tezcan

averen, siyahitin, wade21 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tebrikler baya iyi buldum Joe Gilder duymalı .

tezcankoray Şu üyeler, siyahitin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    [I]prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I]

Alıntı siyahitin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler baya iyi buldum Joe Gilder duymalı .
    Teşekkür ederim. Henüz video'ları izlemedim, bi de izledikten sonra mix yapmak lazım. Arada fark olursa Joe Gilder'a teşekkür ederiz

Saygılar,
    Tezcan

siyahitin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Merhaba Arkadaşlar,

Mix Together (Birlikte mix yapalım) serisinin 2. sezonu yeni bir parçayla başlamış durumda. Yine aynı şekilde kanalları indirip kendiniz mix yapabiliyorsunuz. Youtube kanalından da Joe Gilder'in mix'i yapışını adım adım izleyebiliyorsunuz. Daha önceden abone olanlara mail yoluyla linkler gelmiş olması lazım. Eğer duymamış olanlarınız var ise, sadece mail adresinizi vererek kanalları indirebilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Saygılar,
    Tezcan

ermanturkoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: