NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 327 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 55 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Siteye Girmeğe Çalıştığımda Aldığım Uyarı

Bu konu 7927 kez görüntülendi 54 yorum aldı ...

Siteye Girmeğe Çalıştığımda Aldığım Uyarı 5.00 7927 Reviews

Konuyu değerlendir: Siteye Girmeğe Çalıştığımda Aldığım Uyarı

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 7927 kez incelendi.

Siteye Girmeğe Çalıştığımda Aldığım Uyarı

Arkadaşlar ; dünden beri siteye girmeğe çalıştığımda , kırmızı bir zemin üzerinde tüm ekranı kaplayacak bir şekilde şu uyarıyı alıyorum :

"Yanıltıcı bir siteye girmek üzeresiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sitesindeki saldırganlar , yazılım yükleme veya kişisel bilgilerinizi ( örneğin şifreler , telefon numaraları veya kredi kartları ) ortaya çıkarma gibi tehlikeli şeyler yapmak için sizi kandırabilir."

Durumu moderatör arkadaşlarımın dikkatine sunuyorum.

cgrzglr, nacib, Sativus Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Bende de aynı durum var. Sıkıntı bendedir sanıyordum.

nacib Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Yaklaşık 1 aydır bende böyle bir uyarı alıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

nacib Şu üyeler, Kerem Çelik adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Ses Mühendisi / Eğitmen / Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşimiz bu işe bir el atarsa çok iyi olacak. Zira özellikle internet bankacılığını kullanan arkadaşlarımız için büyük risk.

nacib Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Aynen arkadaşlar bendede var bu hata.

nacib Şu üyeler, al2 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kara Deryalarda Bir Fenersin

Bu hatayı alan herkes, "durumu bildir" seçeneğine tıklarsa daha çabuk sonuç alabiliriz diye düşünüyorum. Bir şekilde phishing listesine girmiş site. Ben de ilk defa dün akşam rastladım. Can hocama da bi mesaj atayım konuyla ilgili...

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abdullahatalan, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hatayı alan herkes, "durumu bildir" seçeneğine tıklarsa daha çabuk sonuç alabiliriz diye düşünüyorum. Bir şekilde phishing listesine girmiş site. Ben de ilk defa dün akşam rastladım. Can hocama da bi mesaj atayım konuyla ilgili...

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durumu bildir seçeneği konusunu biraz daha açar mısın?

averen Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Aynı sorunu bende yaşıyorum, sadece telefonda normal açılıyor umarım telefona virüs neyim bulaşmaz durumu bildir seçeneği kısmını bende anlamadım.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Bende de oluyor. Aldatıcı dite diye uyarı veriyor.
    Altta beni bu siteden kurtar diyor

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...