+ Yeni Konu aç
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuçtan sayfa başı 70 ile 74 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: kavalcı 333 çalışmalar

Bu konu 9683 kez görüntülendi 73 yorum aldı ...

kavalcı 333 çalışmalar 9683 Reviews

Konuyu değerlendir: kavalcı 333 çalışmalar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9683 kez incelendi.

Çok teşekkürler.Miksi bildiğin gibi kulaklıkla yapıyorum.Bu da gerçten cok zor oluyor.Ben burda yeni miks teknikleri denedim.Bu parçanın otuz kadar farklı miksini yaptım.En iyisi bu oldu gibi geldi.Dediğin gibi referans olmadan olmuyor.Herkese kolay gelsin trşekkurler

averen Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam, @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamın da dediği gibi ekipman eksikliği oldukça etkiliyor. Hangi kulaklıkla mix yapıyorsun bilmiyorum ama, bana bu mix'te bass gitar ve solo bağlamalar biraz geride ve arpej gitarlar biraz önde gibi geldi.
    Yüreğinize sağlık duygulu bir çalışma olmuş.

averen Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Miksi akg 241 ile yapıyorum ama averenin önerisi ile flud marka monitöre geçiyorum.Kulaklikla miks falan olmuyor bu gerçek.Zaten kulaklar mahvoldu.Yorumun için teşekkürler.Yeni ekipmanlarla bu eseri tekrar almayı düşünüyorum.Herkese kolay gelsin....

ishak göktekin Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Uzun bir ayrılıktan sonra tekrar merhaba.Ses kartı ve mikrofonları yenileyip tekrar geldim. Aşağıya ilk deneme olarak kaval ve bağlama kaydı alıp söyledim.Yorumlarınızı bekliyorum

averen, EsbaB, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, wade21 Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu arada ses kartım babyface pro mikrofonlar jz 11 ve küçük diyafram olan BT-201 referans monitorü de fluid audio.Bu ekipmanları tercih etmemde yardımcı olan Mehmet abiye ve Mustafa Avarene teşekkür ederim.Mehmet abiyle BL müzikte tanıştık.Tekrar kendisine selamlarımı gönderiyorum .Bu kayıt benim için diğer kayıtlardan çok iyi oldu.En azından ben öyle düşünüyorum.Babyface pro gerçekten çok farklı bir ses kartı.

averen, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bir ayrılıktan sonra tekrar merhaba.Ses kartı ve mikrofonları yenileyip tekrar geldim. Aşağıya ilk deneme olarak kaval ve bağlama kaydı alıp söyledim.Yorumlarınızı bekliyorum

Engin hocam emeğine eline sağlık gayet güzel, yeni ekipmanların farkı her şekilde hissediliyor eminim çok iyi projelerle de devam edeceksin. Tebrikler

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ses kartım babyface pro mikrofonlar jz 11 ve küçük diyafram olan BT-201 referans monitorü de fluid audio.Bu ekipmanları tercih etmemde yardımcı olan Mehmet abiye ve Mustafa Avarene teşekkür ederim.Mehmet abiyle BL müzikte tanıştık.Tekrar kendisine selamlarımı gönderiyorum .Bu kayıt benim için diğer kayıtlardan çok iyi oldu.En azından ben öyle düşünüyorum.Babyface pro gerçekten çok farklı bir ses kartı.
    Engin kardeşim , yeni ekipmanını güle güle kullan. Bence gayet güzel ve yeterli bir ekipman parkuruna sahip oldun.

Gecenin bu saatinde monitörleri açamayacağım için yaptığın kayıtı dinleyip yorum yapma şansım şu an için yok. Ama büyük ihtimal yarın dinleyip kişisel düşüncelerimi belirtmeye çalışırım.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

kavalcı333, Demonuzdan çok etkilendim. Ensturmanları ruhlu kullanıyorsunuz. Yüreğinize sağlık.....(Sakıncası yoksa sözsüz açılışı wav olarak verebilirseniz orgumla farklı parçalarda senkronize kullanabilirim)

averen Şu üyeler, keşanlı mustafa adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu keşanlı mustafa tarafından (17 Mayıs 2019 Saat 07:40 ) değiştirilmiştir.

Beğenmenize çok sevindim.Mail adresinizi bırakırsanız oraya dav olarak atarım.Bu arada sizin kayıtlarınızı da dinledim.Gerçekten çok iyi..

averen, keşanlı mustafa Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: