+ Yeni Konu aç
Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuçtan sayfa başı 60 ile 63 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: kavalcı 333 çalışmalar

Bu konu 8154 kez görüntülendi 62 yorum aldı ...

kavalcı 333 çalışmalar 8154 Reviews

Konuyu değerlendir: kavalcı 333 çalışmalar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8154 kez incelendi.

Ritimsel yapıda bir sıkıntı var arkadaşım.
    Bence vurmalı çalgıları tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Kayıt ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz daha sağlıklı değerlendirme yapabiliriz.
    Örneğin kayıt sıralaması, kullandınız enstrumanlar, metronom ile mi çaldığınız vs...

Bu arada bu tür çalışmalarımda kullandığım audio dosyalarını buraya ekliyorum.
    Belki size ya da diğer arkadaşlara yararı olur.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kolay gelsin.

averen, tezcankoray Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu nacib tarafından (26 Mart 2017 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

Necip hocam cok sagol.Evet ritimsel olarak 4 turlu ritim hazirladim.Ama ayni olcude yani parca 4/4 luk.Ritimler hep ayni olmasin dedim.Ritim enstumanlari komlate 9 'a ait.Vuruslari cubase 8 deki beat disainer ile yaptim.Sonra baglama ile pilot kayit aldim.Gerisi malum.Biraz da waves plugin ekledim.
    Ses karti roland capture mikrofon akg 120.

nacib Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Necip hocam dosyayı indirdim gerçekten çok güzel teşekkürler.Bunlarla bir daha bi deniyeyim.Halk müziği ile uğraşan biri olarak çok işime yarıcak.Tekrar tekrar teşekkürler.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ritimsel yapıda bir sıkıntı var arkadaşım.
    Bence vurmalı çalgıları tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Kayıt ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz daha sağlıklı değerlendirme yapabiliriz.
    Örneğin kayıt sıralaması, kullandınız enstrumanlar, metronom ile mi çaldığınız vs...

Bu arada bu tür çalışmalarımda kullandığım audio dosyalarını buraya ekliyorum.
    Belki size ya da diğer arkadaşlara yararı olur.

Kolay gelsin.
    Sabri abim çok sağol güzel kaliteli sesler varmış, arşivde olması gerekir.

nacib Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Selam arkadaşlar "kevengin yolları "adlı türküyü mikslemeye çalıştım.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Engin hocam eline emeğine sağlık. Ben biliyorum ki ekipman alma hazırlığındasın, ekipmansız bunu yapmış olman bence gayet başarılı. Eminim yeni edineceğin ekipmanlar ile çok daha iyi soundlar elde edeceksindir. Ben şuan yeni referans monitör ve yaptığım akustik düzenleme ile dinliyorum tabiki enstruman dengeleri ve mix le alakalı durumlar mevcut fakat ben bu konuda halen kendisini geliştirmeye çalışan biri olarak teknik detaylar veremem.

Çok daha iyi tespitler yapacak arkadaşlar var onların tespitleri doğrultusunda eminim çok kısa zamanda epey yol alacaksındır.

Eline emeğine ağzına sağlık. (VST mey çok belli )

ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu averen tarafından (21 Haziran 2018 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.