NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 849 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 14 ile 14 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: rme babyface pro-mu yoksa apollo twin duo mu?

Bu konu 5112 kez görüntülendi 13 yorum aldı ...

rme babyface pro-mu yoksa apollo twin duo mu? 5112 Reviews

Konuyu değerlendir: rme babyface pro-mu yoksa apollo twin duo mu?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5112 kez incelendi.

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam isa one motoya ek birşeyler katıyor mu ki ? motonun preampları çok berrak alır sesi motoyu isa one ile bir kayıt alıp birde sadece moto ile kayıt alıp deneyebilmeniz mümkün mü ben merak ettim açıkcası sonucu
    Son zamanlarda ben de düşünüyordum bunu. İsa one tek başına çok başarılı bir preamp olduğu için Motu ' yu hiç kullanmayı düşünmemiştim. Ama şimdi bir deneme yapabilirim.Tabi belki ikisi, iki ayrı kanal için farklı bir durum katabilir kayıda

[I]prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I]

Alıntı siyahitin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda ben de düşünüyordum bunu. İsa one tek başına çok başarılı bir preamp olduğu için Motu ' yu hiç kullanmayı düşünmemiştim. Ama şimdi bir deneme yapabilirim.Tabi belki ikisi, iki ayrı kanal için farklı bir durum katabilir kayıda
    hocam imkanınız varsa kısa bir enstrüman kaydedebilirsiniz veya vokal kaydedebilirsiniz moto isa one ikilisi ile kaydetmeniz 10 dakikanızı alır sade moto ile de kaydetmeniz 5 10 dakikanızı alır bende de rme uc var, isa one alsam pek bişe katmaz diye düşünüyordum moto da uc den geri kalır yanı yok motoya katıyor ise benim rme' ede katar gibi merak ettim

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Teller çok eskidi bunu dikkat alın

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... motu arpej

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... motu rtym

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isa one arpej

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isa one rtym

abdullahatalan Şu üyeler, siyahitin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    [I]prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I]

Alıntı siyahitin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teller çok eskidi bunu dikkat alın

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... motu arpej

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... motu rtym

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isa one arpej

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isa one rtym
    hocam ayrı bir konu açarsanız karşılaştırma diye sanki herkes görür bu şekil bu konuda başlık belli içerikle ilgilenmeyenler var ve app box yerine soundcloud , vb üye olmadanda kolayca dinleyebileceğimiz bir platforma koyarsanız sanki daha kolay olur hocam

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc