NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 802 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 19 ile 19 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Antelope Pure2 AD/DA

Bu konu 6293 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...

Antelope Pure2 AD/DA 6293 Reviews

Konuyu değerlendir: Antelope Pure2 AD/DA

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6293 kez incelendi.

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi, amiral gemisine binmişsin😊

(Sent from my iPhone using Tapatalk)
    Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun. Nihayet hasret bitmiş

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arkadaşlar çok teşekkürler. Allah herkese nasip etsin.

EsbaB, eser karaca Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Hayırlı olsun abi mümkün ise 1 fotoğrafını çekebilir misin

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Mehmet abi hayırlı olsun, güle güle kullanın, ben de 2 haftadır tatildeydim yeni geldim, dün akşam İskender'le konuştuk baya beğendiğinizi söyledi, umarım biz de hayalimizdeki ekipmanlara birgün kavuşuruz, darısı başımıza diyelim

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi mümkün ise 1 fotoğrafını çekebilir misin
    Abdullah kardeşim cihaz şu :

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Hayırlı olsun Mehmet Abi. Ses kartına kavuşmana sevindim. Güle güle kullan. UFX sonrasında iyi bir değişim olduysa, yani duyum açısından UFX'e göre iyileşme varsa senin için epey keyifli olmuştur. Yeni oyuncağın hakkındaki görüşlerini merak ediyorum

Bu arada kartın fotoğraflarına baktım, çok şık. Ve gördüğüm kadarıyla kart bol bol mikrofon girişi sağlamak için değil duyum kalitesi için üretilmiş. Boyutuna bakınca sanki 8 mikrofon girişli bir ses kartıymış gibi gelmişti bana.

EsbaB Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Sativus tarafından (04 Ağustos 2016 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi hayırlı olsun, güle güle kullanın, ben de 2 haftadır tatildeydim yeni geldim, dün akşam İskender'le konuştuk baya beğendiğinizi söyledi, umarım biz de hayalimizdeki ekipmanlara birgün kavuşuruz, darısı başımıza diyelim
    Teşekkürler Uğur kardeşim. Evet İskender ile konuştuk. Sanırım Pazartesi günü bana gelecek cihazı dinlemek için.

Cihazı 2,5 ay "hacı yolu bekler " gibi bekledim. Ancak sonucu iyi oldu demeliyim. Allah herkese hayalindeki ekipmanlara kavuşmasını nasip etsin. Gerçi bu konuda hayallerin sonu yok. O da ayrı konu tabii.

EsbaB, ugur86 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Mehmet Abi. Ses kartına kavuşmana sevindim. Güle güle kullan. UFX sonrasında iyi bir değişim olduysa, yani duyum açısından UFX'e göre iyileşme varsa senin için epey keyifli olmuştur. Yeni oyuncağın hakkındaki görüşlerini merak ediyorum

Bu arada kartın fotoğraflarına baktım, çok şık. Ve gördüğüm kadarıyla kart bol bol mikrofon girişi sağlamak için değil duyum kalitesi için üretilmiş. Boyutuna bakınca sanki 8 mikrofon girişli bir ses kartıymış gibi gelmişti bana.
    Teşekkürler sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim.

Bu cihaz bir kere UFX gibi "all in one " bir ses kartı değil. Gördüğüm kadarıyla ; mastering aşamasında kulllanılmaya dönük olarak tasarımlanmış ve ona uygun kalite düzeyine haiz , high-end sınıfında kabul edilen sadece iki kanallı bir AD/DA konvertör.

Konvertör kalitesi olarak bakıldığında ; UFX'in konvertörleri de çok iyidir ama bu cihaz daha farklı tabii. Düşün ki ; sadece iki kanallı bir konvertör olan bu cihaz UFX'den daha pahallı bir noktada.

Cihaz Phonitor Mini ile birlikte inanılmaz bir duyum ziyafeti sundu bana.

Cihazı biraz kullanıp önümüzdeki dönemde bir inceleme yazısı yazacağım merak etme.

EsbaB, Sativus Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Güle güle kullanın Mehmet Bey ...
    Araştırıp inceledim.
    Süper görünüyor ve anlatımlar da üst düzey bir yerde olduğunu ifade ediyor ama sizin pratik deneyimlerinizi paylaşmanız çok daha önemli bizim için.

Umarım bunları yakında bizlerle paylaşırsınız.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın Mehmet Bey ...
    Araştırıp inceledim.
    Süper görünüyor ve anlatımlar da üst düzey bir yerde olduğunu ifade ediyor ama sizin pratik deneyimlerinizi paylaşmanız çok daha önemli bizim için.

Umarım bunları yakında bizlerle paylaşırsınız.
    Çok teşekkürler Sabri dostum. Cihaz hakkındaki görüşlerimi ; yakın zamanda objektif olarak paylaşmağa çalışacağım.

gitarist1975, sgucler Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: