+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 17 ile 17 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: hepar45 çalışmaları

Bu konu 8234 kez görüntülendi 16 yorum aldı ...

hepar45 çalışmaları 8234 Reviews

Konuyu değerlendir: hepar45 çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8234 kez incelendi.

Çok teşekkür ediyorum pozitif geri dönüşleriniz için :-) .dinleyince bende farkettim :-) O vokal geçisini fade ya da benzer bir şeyle yumuşatmaya çalışıcam. yorumlarınız için ben teşekkür ederim.
    Saygılar

tezcankoray Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Bende beğendim soft tarzda bir şarkı gözüküyor. Arkadaşlar gerekli eleştrileri ve sizde düzeltmeleri yapmışsınız zaten.
    Şu gitar tonuna tabiri caizse bende 'uyuz' oldum malesef yanlış anlaşılma da olmasın tamamen kişisel bir durum

Ellerinize ve emeğinize sağlık.

hepar45 Şu üyeler, al2 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kara Deryalarda Bir Fenersin

En Son çalışmam sende durusun u sizlerle paylaşmak isterim yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla :-)
    ekipmanlar
    microfon nt1
    shure sm57
    preamp uad apollo twin usb
    daw cubase 8.5 pro
    Windows 10 64 bit
    akustik gitar merida acustic
    electro gitar american fender strat hss

averen, Can, EsbaB, gitarist1975, nacib, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu hepar45 tarafından (14 Şubat 2017 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Alıntı hepar45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En Son çalışmam sende durusun u sizlerle paylaşmak isterim yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla :-)
    ekipmanlar
    microfon nt1
    shure sm57
    daw cubase 8.5 pro
    Windows 10 64 bit
    Çok güzel bir çalışma olmuş hocam, yüreğinize sağlık. Bestenin tadı, duygusu çok hoş.

Low-end aradım biraz ne yalan söyleyeyim. Davul-bas ikilisini illa ki arıyorum parçalarda, bu parça için bu şekilde bir tercih kullanmış olabilirsiniz tabi.
    Serbest vokal ile yaptığınız nağmeler de süper olmuş.

Saygılar,
    Tezcan

hepar45 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir çalışma olmuş hocam, yüreğinize sağlık. Bestenin tadı, duygusu çok hoş.

Low-end aradım biraz ne yalan söyleyeyim. Davul-bas ikilisini illa ki arıyorum parçalarda, bu parça için bu şekilde bir tercih kullanmış olabilirsiniz tabi.
    Serbest vokal ile yaptığınız nağmeler de süper olmuş.

Saygılar,
    Tezcan
    Low end olayını da bu beste için olmasada çözücem :-) Söylediklerinizi mutlaka dikkate alıcam teşekkürler Tezcan hocam saygılarımla

Alıntı hepar45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekipmanlar
    microfon nt1
    shure sm57
    daw cubase 8.5 pro
    Windows 10 64 bit

Çok hoş olmuş, ağzına sağlık dostum. Sadece backround bilgim yeterli olmadığı için adlandıramadığım bir tür boşluk hissettim tüm imajı düşündüğümde; ama bunu ifade edecek bir terim bulamadım

averen, hepar45 Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Merhaba son cover çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler

Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: