NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 934 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 9 ile 9 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forum hakkında önemli duyuru, tüm üyelerimizin dikkatine

Bu konu 6942 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...

Forum hakkında önemli duyuru, tüm üyelerimizin dikkatine 5.00 6942 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum hakkında önemli duyuru, tüm üyelerimizin dikkatine

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 6942 kez incelendi.

Forum hakkında önemli duyuru, tüm üyelerimizin dikkatine

***EKLEME***

Taşıma işlemi tamamlandı, şu an yeni sunucudan yayın yapmaktayız.
    Karşılaştığınız olası sorunları özel mesaj ile iletmenizi rica ediyorum.

--------------------------
    Değerli forum üyeleri,

Sitemiz muzikteknolojileri.net'i yeni bir sunucuya taşıma kararı aldık. Bu süreçte;
    •Herhangi bir konu/üye bilgisi kaybı yaşanmayacak,
    •Kesinti minimum süreyle olacağından Forum kullanılmaya devam edilebilecek.
    •Yalnızca akşam 22:00-24:00 arasında forum yeni mesaj/konu oluşturulmaması için kapalı olacaktır.

Yeni sunucuda Forumun tekrar stabil hale gelmesi için bazı değişiklikler gerekebilecektir, bu nedenle karşılaşacağınız olası sorunları bildirmenizi rica ederiz.

Taşıma işlemi ile ilgili gelişmeleri bu mesajı güncelleyerek sizlerle paylaşıyor olacağız,
    şimdiden hepimize hayırlı olsun.

abdullahatalan, Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, wade21 Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Can tarafından (23 Mayıs 2016 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: Bilgi eklendi
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Dostum mesajı okumaya çalışırken "top istatistikler devre dışı bırakıldı, düzeltmek için yararlı linkler'i kullanın" şeklinde bi uyarı aldım ve yeni konular-mesajlar bandı görünmüyor, düzeltemedim bir türlü, yardımcı olurmusun?

Cho®dSolo Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Allah kolaylıklar versin, şimdiden emeklerinize sağlık.

Can, Cho®dSolo Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum mesajı okumaya çalışırken "top istatistikler devre dışı bırakıldı, düzeltmek için yararlı linkler'i kullanın" şeklinde bi uyarı aldım ve yeni konular-mesajlar bandı görünmüyor, düzeltemedim bir türlü, yardımcı olurmusun?

Abi alanadının başında www yoksa yapıyor bunu, şimdi tekrar dener misin?
    Yeni makinede halledeceğim kalıcı olarak inşallah

Cho®dSolo Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Can, seni Allah gönderdi dostum, kolay gelsin...

(Sent from my iPhone using Tapatalk)

gitarist1975 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi alanadının başında www yoksa yapıyor bunu, şimdi tekrar dener misin?
    Yeni makinede halledeceğim kalıcı olarak inşallah
    Www var dostum, top istatistiklerin gitmesi daha önce Erkan hocada da olmuştu bana sorduğunda ne demek istediğini anlamamıştım ama şu an anlıyorum, üstteki yeni konular mesajlar flash sütunu yok oldu tadı kaçtı ana ekranın

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Bu Konu için Etiketler