NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 508 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Waves 64 Bit ??

Bu konu 1610 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Waves 64 Bit ?? 1610 Reviews

Konuyu değerlendir: Waves 64 Bit ??

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1610 kez incelendi.

Waves 64 Bit ??

Selamlar ,

Sürüm olarak Waves 'in 64 bit lik plug-in 'leri var mı? Cubase 64 bit kurunca tabiki eskiler çalışmıyor...

Teşekkürler.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Saygılar!
    -----------------------------
    Cubase 5 + Focusrite 2i2

Waves in surumleri 32 ve 64 bitte calisiyor. Tekrar yukleyin.

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Daha öncede video yapılmış , bulamamışım paylaşyım tekrardan

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EsbaB Şu üyeler, hendrix_jim adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Saygılar!
    -----------------------------
    Cubase 5 + Focusrite 2i2

selam herkese.Arkadaşlar soyle bir sorunum var.Waves kuruyorum fakat cubase tanımıyor.Arkadaş win 10 da kurdu direk tanıdı.Ama bende olmuyor.Jbrıdger programını urdum gene olmadı.Benim sistem 64 bit win 10 cubase 8.5 64 bit.Laptopa kurdum ve tanıdı.Laptop sisem win7.Ben masaüstü bilgisayara kurmak istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Engin hocam ben akşam benim kurulum şekline bir bakıp sana haber vereyim, benim de aynı win 10 cubase 5 te 32 bit, Cubase 8 de 64 bit olarak sorunsuz çalışıyor.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Arkadaslar sorunu hallettim.Ayni sorunu yasayanlar varsa anlatayim.Programi kurunca X86 dosyasini aciyoruz ve en dipte waves shell dell diye tek bir dosya var.Onu alıp ayni x86 dosyasindaki VSTplugin dosyasina surukleyip birakiyoruz.Hepsi bu.Sonrasinda cubase wavesi taniyor...

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: