NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 512 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 8 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuçtan sayfa başı 80 ile 123 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Moderatörler alınacaktır...

Bu konu 28018 kez görüntülendi 122 yorum aldı ...

Moderatörler alınacaktır... 5.00 28018 Reviews

Konuyu değerlendir: Moderatörler alınacaktır...

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 28018 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ;
    deneme sürecine alındınız,başarılar dileriz...
    Yalnız CubaseTR de "bölüm moderatörü" uygulamamız yok, tabii ki ilgi alanınız mutlaka vardır.
    Baştan ifade ettiğimiz gibi önemli olan herşeyi bilmek değil, paylaşmayı,yönlendirmeyi ve yönetim müdahalelerinin zamanında ve doğru yapılmasını sağlamak.
    Moderatörlerden beklentilerimiz genellikle bu yönde.
    Deneme sürecine alınmanızın da sebebi aslen budur.Sitede görev verdiğimiz herkesin forum çizgimizi ve tavrımızı muhafaza etmesi arzusundayız.
    Bu süreçte açtığınız konular, tavırlarınız, mesajlarınız gibi pek çok şey henüz görmeye yetkili olmadığınız bir bölümde diğer yönetici ve moderatör arkadaşlarla değerlendirilip karara bağlanıyor.Kurucu üyelerimiz dışındaki her moderatör adayı bu süreçten geçmektedir.Sonuçta sizi tanımıyoruz, siz kendinizi bize tanıtmalısınız...
    Bu süreçte size faydalı olması açısından lütfen aşağıdaki linklere tekrar göz atın;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ch.

Konu Cho®dSolo tarafından (25 Haziran 2013 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Hayırlı olsun, üstadımızın dediği gibi hoşgörü saygı ve eşitlik cubasetr için çok önemli ne kimsenin kırılmasına nede kimsenin kırmasına müsade edin.Kolay gelsin.

Müzik

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ;
    deneme sürecinizde forumda devamlılık ve katkı sağlayamadığınız için başarılı olamadınız.katılımınız için teşekkür ederiz...
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ;
    Hocam yeni görevlendirmeniz forumuza hayırlı olması dileğiyle...

Merhabalar ben siteye uye olali tahminen 1 ay oluyor bilgisayar basinda biktim moderator olmak isdiyorum izninizle saygilar

Alıntı Nuriev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben siteye uye olali tahminen 1 ay oluyor bilgisayar basinda biktim moderator olmak isdiyorum izninizle saygilar
    deneme moderator sürecine alındınız, hayırlı olsun...

Ch.

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deneme moderator sürecine alındınız, hayırlı olsun...

Ch.

Tesekkurler elimnen geldigi kadar gayret edicem allah yardimcimiz olsun hepimisin saygilar.

Alıntı Nuriev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler elimnen geldigi kadar gayret edicem allah yardimcimiz olsun hepimisin saygilar.
    Hayırlı olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... başarılar diliyorum.

AYRICA: Yeni moderatör dostlarımız, sitemizin gidişatına dikkatli olmamız gerekiyor, konular bazen yanlış yere açılabiliyor yada konu başlıkları eksik olabiliyor bunları elimizden geldiğince düzeltmeye özen gösterelim. Forumumuz değerli üyelerden oluşuyor fakat bazen yanlış anlaşılmalar olabilir elimizden geldiğince iyimser olmalıyız yanlış yapanları iyimser uyarmalıyız, yani çözüme yönelik hamle yapmalıyız, tabiki kabul edilebilir durumlardan bahsediyorum küfür hakaret siyaset vs gibi durumlarda tabiki şans veremeyiz. Herkese kolay gelsin emekleriniz için teşekkürler...