+ Yeni Konu aç
Sayfa 7 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuçtan sayfa başı 70 ile 123 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Moderatörler alınacaktır...

Bu konu 24241 kez görüntülendi 122 yorum aldı ...

Moderatörler alınacaktır... 5.00 24241 Reviews

Konuyu değerlendir: Moderatörler alınacaktır...

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 24241 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arkadaşımızın deneme süresi bitirilerek moderatörlük görevi verilmiştir.
    hakan8berk arkadaşımız ise uygun görülmemiştir,katkılarından dolayı teşekkür ederiz...
    Hayırlı olsun...

Ch.

Konu Cho®dSolo tarafından (14 Haziran 2013 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Eğer aktif kullanıcı şartı varsa tam bana göre efenim. Seve seve yardımcı olurum saygılar.

Konu Yms tarafından (14 Haziran 2013 Saat 03:40 ) değiştirilmiştir.
    Hayatın Anlamı Galatasaray !

Alıntı Yms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer aktif kullanıcı şartı varsa tam bana göre efenim. Seve seve yardımcı olurum saygılar.
    deneme sürecine alındınız,başarılar dilerim...

Ch.

Öncelikle deneme moderatörlükten moderatör olmamı hak ettiğimi düşünmenizden ve güzel düşüncelerinizden ve açık sözlülüğünüzden dolayı bütün arkadaşlarıma abilerime çok teşekkür ederim.inanın hayatımda ilk defa bir forumu ziyaret ediyorum ve hemen hemen hergün takip etmeye çalısıyorum ve yaptıgım şeyleri titizlikle yapmaya,yapılan yorumları bir nebze olsun uygulamaya çalısıyorum.daha yolun cok basında oldugumun ve cok calısmam gerektiğinin bilincindeyim.ve bilgisayarımı sadece müzik adına kullanıyorum.tabiki forumda yaptıgım hatalardan dolayı yanlıs konu açılımı konusunda hepinizden çok cok özür dilerim.ama çalısmalarımı hergün sürdürmek beni cok mutlu ediyor.ve yeni şeyler paylaşmayı cok seviyorum.mesela en basitinden iki monitörü birbirine bağlama konusu.inanın bu meseleyi cubase içerisinde tam anlamıyla kullanabilmek benim bir haftamı aldı diyebilirim.hergün yeni bir şey kesfediyor olmak beni heyecanlarımı artırıyor diyebilirim.Creative ses kartının ve diğer kartların hakkında bir bilgim yoktu önceleri.bunu bir savunma olarak yazmıyorum.tabiki sevenler olabilir yada sevmeyenler.ilk günde söyledim şimdide söylüyorum ben bu forumdaki bütün abilerimin kardeşlerimin çalısmalarını takip ediyorum ve yardıma ihtiyacı olan varmı diye bakıp canı gönülden cevap vermek için site içinde dolasıyorum.herkese çok çok teşekkür ederim.sağolun.

Arkadaşlarıma yeni görevleri hayırlı olsun diyorum...

Önümüz yaz... Ben dahil bir çok kişi müzikle iştigal ettiklerinden sezon itibariyle yoğun olacaklardır tatili ise Ramazan ayında düşünüyorum bu yüzden foruma yaz rehaveti düşebilir endişelenmeyin ama ne yapıp edip paylaşımlara devam edebilirsek güzel olur...

Bilmiyorum daha yeniyim ancak isterseniz eğer hala başvurular devam ediyorsa bende arkadaşlara Daw bölümünde Adobe audition ve Fl studio Programlarında yardımcı olabilirim ..