NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 598 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 6 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuçtan sayfa başı 60 ile 123 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Moderatörler alınacaktır...

Bu konu 29432 kez görüntülendi 122 yorum aldı ...

Moderatörler alınacaktır... 5.00 29432 Reviews

Konuyu değerlendir: Moderatörler alınacaktır...

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 29432 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... deneme moderatör sürecine alınmıştır,hayırlı olsun...

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

abi ben 25 yaşındayım ve Adanalıyım.şu anda samsun 19 mayıs üniversitesi ingilizce almanca öğretmenliği double mager okuyorum.müzikle çok içli dışlıyım.baba parası yemektense sokakta arkadaşlarımla çalıp söylüyoruz.hem eğleniyor hemde para kazanıyoruz.benim müzikteki amacım hiç bir zaman maddi yönde olmadı.enstrumanlarla aram çok iyidir.özellikle üflemelilerde ( YAN FLÜT ,SOL VEYA Sİ BEMOL KLARNET, NEY VE KAVALDA) iyi derecede çalarım.gitarlada aram çok iyi.beste yaparken olmazsa olmazımdır.yaklaşık 7-8 aydır sürekli youtubede Cubase hakkında ingilizce ve almanca videolar izliyorum.türklerin paylaştığı pek fazla birşey yok bu konuda.ve bir ses kartı,mikrofon,pre amp,önerisi isteyen insanlara yardım edebilirim bu konuda.bunun için moderatör olmak istiyorum.ve bildiğim bütün konularda insanların yanında olmak istiyorum.seçilmesemde bunların hepsiniz yapıcam her zaman söylerim.herşey kaybetsede müzik kazansın.teşekkürler..

Konu karalp33 tarafından (11 Nisan 2013 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Moderatör değerlendirmemiz, yaş, cinsiyet, sosyal mevki v.s. kıstasları içermemektedir. İçinde müzik aşkı olan herkesi potansiyel moderatör adayı olarak görmekteyiz.

Ve moderatör adaylarımızda en aradığımız özellik "paylaşımcı bir ruh" a sahip olmasıdır. Site içerikleriyle ilgili konular hakkında akademik bilgileriniz olmayabilir (hangimizin varki), müzikte ticari yada onursal bir başarı içerisinde olmayabilirsiniz, ama "merak etme, öğrenme ve diğer müzik aşığı insanlarla iletişim kurma" konusunda son derece çaba içerisinde olmak birinci tercihimizdir. Hal böyleyken sayın karalp33, en kısa zamanda moderatörlük adaylığınız değerlendirilip şahsınıza bilgi verilecektir...

çok teşekkür ederim.yinede forum için nacizane ne yapabiliyorsam yapıcam.birşeyler paylaşıldıkça güzelleşiyor ancak kimileri farkında değil bencil davranıyor.

karalp33;
    Isteğiniz üzerine moderator deneme sürecine alindiniz.
    Önümüzdeki süreçte forum içi performansıniz tarafımızdan değerlendirilip size bilgi vereceğiz.
    Başarılar dileriz...
    CubaseTR Yönetim

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hayırlı olsun karalp33; uygun olduğunda forumun her yerine göz at, bilgi paylaşımın dışında tabiri caiz bir aile ortamı söz konusu sitemiz için, hemen hemen her yaştan üyelerimiz var olmazsa olmazı saygıdır forumun ne buna aykırı ol ne de aykırı olanlara mahal ver, bilgiden ziyade saygı ve içtenlik ön planda.Ha hata yapan olursa da, başka sitelerdeki gibi banla kurtul mantığında değiliz, çok mecbur olmadıkça cezadan yana değiliz, konuşmak anlatmak öncelikli olandır, tabi kabul edilemeyecek şeyler dışında ( küfür-siyaset vs.).Rutin zaman ayırman ilgilenmen, deneme sürecini olumlu etkileyecektir, başarılar...

Müzik