NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 598 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 4 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuçtan sayfa başı 40 ile 123 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Moderatörler alınacaktır...

Bu konu 29432 kez görüntülendi 122 yorum aldı ...

Moderatörler alınacaktır... 5.00 29432 Reviews

Konuyu değerlendir: Moderatörler alınacaktır...

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 29432 kez incelendi.

Alıntı DreamSongs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz hayırlı olsun.
    Hoşbuldum, çok teşekkür ederim.

Foxybull arkadaşımız forum içerisinde moderatörlük anlayışını tam olarak gösteremedi.Sanırım zaman bulamadı yada başka sebeplerden...Eleştirmek yada yanlışı yüzüne vurmak manasında değil sadece bize göre moderatörlük anlayışı açısından belirtmek gerekirse ;

Forumumuzda bütün bilgilerimizi,tecrübelerimizi,paylaşımlarımızı somut olarak sınayabileceğimiz tek bir bölümümüz var oda Demo Bölümü.Bu bölüme yazılacaklar o kadar yararlı oluyorki belki saatlerce nette sörf yapsak ulaşamayacağımız bilgilere,düşüncelere yaptığımız demolara yapılan yorumlarla ulaşıyoruz.Foxybull arkadaşımız mesela forumumuzdaki hiç bir demo konusuna yorumda bulunmamış (gördüğüm kadarıyla).Halbuki Cubase yada müzik konusunda bilgisi tecrübesi ne düzeyde olursa olsun olumlu/olumsuz eleştiri duymak bizler için çok önemli.Bunu da aslında zoraki bir görev olarak görmemeli.Ben şahsen demolara yorum yazmaktan müthiş k eyif alıyorum bunun tersini düşünenleri ise anlamıyorum

Foxybull arkadaşımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz yeterli zaman ayırabilecek ortama kavuşup tekrar görev almak isterse seve seve tekrar değerlendireceğimizi belirtmek istiyoruz...

Hani fırsattan istifade gibi olmasın ama ben yaz boyunca işsiz takılcam Bütün gün bilgisayar başındayım.Cubasede pek deneyimim yok öğrenme aşamasındayım fakat elimden geleni yaparım.Eğer düşünürseniz görevi üstlenebilirim.

Alıntı cruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani fırsattan istifade gibi olmasın ama ben yaz boyunca işsiz takılcam Bütün gün bilgisayar başındayım.Cubasede pek deneyimim yok öğrenme aşamasındayım fakat elimden geleni yaparım.Eğer düşünürseniz görevi üstlenebilirim.
    Teşekkürler isteğiniz değerlendirmeye alınacaktır.En kısa sürede bilgilendirileceksiniz.