+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 123 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Moderatörler alınacaktır...

Bu konu 23415 kez görüntülendi 122 yorum aldı ...

Moderatörler alınacaktır... 5.00 23415 Reviews

Konuyu değerlendir: Moderatörler alınacaktır...

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 23415 kez incelendi.

Tek B.s Moderatörler alınacaktır...

Arkadaşlar sitemize faydalı moderatörler alınacaktır.Şunu baştan belirteyim ki; herkes moderatör deyince illaki bu işleri çok iyi bilen(cubase,kayıt teknolojileri v.b) insanlar aradığımızı zannediyor...Hayır böyle değil...Tabii ki bilgi seviyesi de önemli bir kriter ama moderatör herşeyi bilecek diye bir kaide yok.Bizim için önemli arz eden Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... deki nitelikleri taşıyor olmak...Sizler de bu sitede görev almak istiyorsanız lütfen bu konuda belirtin.Sitede eveliyatınız varsa değerlendirelim.Yeni iseniz bir deneme süreci verelim, kendinizi gösterin...Önemli olan forum çizgimizi sürdürmek...Saygılarımla

Ch.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
      Konu Cho®dSolo tarafından (01 Şubat 2013 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitenizin kuruluşundan beri takip etmekteyim. sebebi cubase ile ilgilenmemdir. ilk kullanıcı adım iqopi idi ama bazı sorunlar nedeniyle( ki siz biliyorsunuz) silindi ve şimdiki nickimle devam ediyorum. kendimden bahsedeyim hocam biraz ;yaşım 30ve Adanada ikamet ediyorum, müzikle uzun zamandır amatör olarak ilgilenmekteyim, cubase ile içli dışlıyım ama işime yarar yönleriyle (mesela gitar kayıt , davul ,bass ve vokal kayıtları,vst vs. ).siteye ve kendime yararlı olacağımı düşünmekteyim. çok ayrıntılı olmadı biliyorum ama sizde uygun görürseniz sizinle irtibata geçmek isterim hakkımda daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz.

Alıntı handikap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitenizin kuruluşundan beri takip etmekteyim. sebebi cubase ile ilgilenmemdir. ilk kullanıcı adım iqopi idi ama bazı sorunlar nedeniyle( ki siz biliyorsunuz) silindi ve şimdiki nickimle devam ediyorum. kendimden bahsedeyim hocam biraz ;yaşım 30ve Adanada ikamet ediyorum, müzikle uzun zamandır amatör olarak ilgilenmekteyim, cubase ile içli dışlıyım ama işime yarar yönleriyle (mesela gitar kayıt , davul ,bass ve vokal kayıtları,vst vs. ).siteye ve kendime yararlı olacağımı düşünmekteyim. çok ayrıntılı olmadı biliyorum ama sizde uygun görürseniz sizinle irtibata geçmek isterim hakkımda daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz.
      evet sizi hatırlıyorum, sitemize faydalı olacağınızı düşünüyorum.
      1 ay süre ile deneme moderatör sürecine alındınız, hayırlı olsun...

Ch.

layik olmaya çalışacağım çok teşekkürler chordsolo hocam

okidoz - ait avatar

okidoz

H:i, jS M Y #41 

Başarılar handikap!

Cho®dSolo - ait avatar

Cho®dSolo

H:i, jS M Y #38 

başarılar dilerim...

Hoşgeldiniz aramıza

giorgoszoras Şu üyeler, al2 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
      Kara Deryalarda Bir Fenersin

Hoş geldiniz. Hayırlı olsun ve kolay gelsin.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
      Acizler için imkansız, korkaklar için müthiş görünen şeyler, kahramanlar için ideal' dir !...

Mustafa Kemal Atatürk