NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1203 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuçtan sayfa başı 50 ile 77 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ses kartı tavsiye

Bu konu 13035 kez görüntülendi 76 yorum aldı ...

Ses kartı tavsiye 13035 Reviews

Konuyu değerlendir: Ses kartı tavsiye

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 13035 kez incelendi.

Mehmet bey net üzerinden bulabildiğim tüm id14 leri sordum veya yazdım hiçbirinde yok maalesef bu dediğinize rastlamadım sanırım.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son günlerde sahibinden.com'da bir tane iD14 gördüm. Fiyatı yanlış hatırlamıyor isem 750.-TL idi.
    Onu ben aldim mehmet abi Planladigim gibi annemle ayni sokaga tasinamadim bazi aksilikler oldu. Su an cevizlibag merkez efendide oturuyorum. Dolayisiyla studyoma 45 dk uzaktayim. Su an yasadigim evde focusrite 2i2 kullaniyordum fakat rme den sonra kesmedi bi turlu. Bende audient in methini duydum. Fiyat performans urunu oldugunu dusunerek aldim. Yarin denicem. Hatta firsatim olursa rme ile karsilastirmali kayitlar alicam

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı driftist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audient id14 yerine MOTU MicroBook IIc almak hata mı olur acaba ?
    Spec'lerine bakıldığı zaman iD14 biraz daha iyi gibi görünüyor. Bir de adamlar MicroBook'u artık iyice amatör işi yapmışlar.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu ben aldim mehmet abi Planladigim gibi annemle ayni sokaga tasinamadim bazi aksilikler oldu. Su an cevizlibag merkez efendide oturuyorum. Dolayisiyla studyoma 45 dk uzaktayim. Su an yasadigim evde focusrite 2i2 kullaniyordum fakat rme den sonra kesmedi bi turlu. Bende audient in methini duydum. Fiyat performans urunu oldugunu dusunerek aldim. Yarin denicem. Hatta firsatim olursa rme ile karsilastirmali kayitlar alicam
    İD14 hakkındakı yorumunu ve test sonucunu merakla bekliyorum. Bu arada hayirlı olsun.

gitarist1975 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melih Sevinç 'den mi? (djmelon) Bu arkadaş satıyordu bi kaç gün önce.
    Kendisiyle daha önce alışverişim olmuştu sahibinden üzerinden.
    Güvenilir bi arkadaştır kendisi bi problem sıkıntı olursa muhtemelen yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

gitarist1975 Şu üyeler, vetoekarte adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu vetoekarte tarafından (16 Mart 2016 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

Alıntı vetoekarte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melih Sevinç 'den mi? (djmelon) Bu arkadaş satıyordu bi kaç gün önce.
    Kendisiyle daha önce alışverişim olmuştu sahibinden üzerinden.
    Güvenilir bi arkadaştır kendisi bi problem sıkıntı olursa muhtemelen yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
    Evet melih ten aldim umarim bi sıkıntı çıkmaz ama kendiside ayrilirken bi sey olursa arayabilirsin demisti. Zaten kart 3 aylikmis akalin garantisi varmis. Fatura yoktu ama tipik akalin muzik tribi. Fatura almazsan indirim muhabbeti.

averen, Sativus, vetoekarte Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a

Bende Antalya'dan toplu satış yapan birinden sadece id14'ü aldım. Yarın kargoya verecek, inşallah sorunsuz bir ürün çıkar test etme şansım olmadı. 2 ay önce almış akalından hadi hayırlısı.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Antalya'dan toplu satış yapan birinden sadece id14'ü aldım. Yarın kargoya verecek, inşallah sorunsuz bir ürün çıkar test etme şansım olmadı. 2 ay önce almış akalından hadi hayırlısı.
    Hayırlısı olsun dostum.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Teşekkür ederim Mehmet bey çok sağolun.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Mehmet bey çok sağolun.
    Sahibinden.com firsat ilanlari kisminda o saticidan bâhsetmistim. Umarim parayi onceden yollamamissinizdir.