NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 646 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 13 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Home Studio'mu upgrade ettim, düşüncelerinizi rica edebilir miyim?

Bu konu 6179 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Home Studio'mu upgrade ettim, düşüncelerinizi rica edebilir miyim? 6179 Reviews

Konuyu değerlendir: Home Studio'mu upgrade ettim, düşüncelerinizi rica edebilir miyim?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6179 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... teşekkür ederim Mustafa abi; lâkin ufak bir sorun var. Dün Hüseyin Turan'ın bir akrabası geldi eve, vokal kaydı aldık; ama vokali dinlerken fark ettik ki monitörde bir tür hiss sesi var. Konusunu açtım, bakalım arkadaşlar ne diyecekler..

averen, EsbaB Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

O ses ile ilgili bir başlık vardı. ( Yine siz mi açmıştınız Ur44 için )
    Sesi fazla açtığınızda çıkıyorsa doğaldır, gerisi topraklama, kablo vs. Sebeplerden olabiliyor.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Can eğer tahmin ettiğim tıs sesi volume sıfır seviyesinde iken yine varsa, ben tüm kablolarıma elektrik kablolarıda dahil manyetikler taktım sanırım bir miktar faydası oldu. Eğerki hissedilir derecede bu sesi duyuyorsan topraklama ile ilgili olma ihtimali yüksek.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Bu Konu için Etiketler