+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 33 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler?

Bu konu 8810 kez görüntülendi 32 yorum aldı ...

Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler? 5.00 8810 Reviews

Konuyu değerlendir: Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler?

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 8810 kez incelendi.

Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler?

Sevgili forum üyeleri,

MuzikTeknolojileri.net forumları, malumunuz üzere Türkçe hizmet veren, gerek içeriği, gerekse de üyeleri bakımından en seviyeli platformlardan bir tanesi ve her birimiz bu ailenin bir mensubu olmaktan gurur duyuyoruz.
    Bu bağlamda, sitemizi kullanırken karşılaştığınız sistem hataları, fonksiyonel sorunlar, Türkçeleştirme hataları başta olmak üzere; "şu şöyle olsa daha iyi olur", "şu özellik eklenirse harika olur" dediğiniz her şeyi bu konu altına yazarak ya da özel mesajla iletmenizi rica ediyorum. Böylelikle, alınabilecek aksiyonları tartışıp gözden geçirme şansımız olur.

Sunacağınız değerli düşünce/katkılarla Yapılabilecek olası değişiklik/geliştirmelerle bu kıymetli ortamı daha da kullanışlı/fonksiyonal hale getirebiliriz.

Keyifli forumlar!

abdullahatalan, Cho®dSolo, ermanturkoz, EsbaB, eser karaca, nacib, yiğitcan Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Forumda login için bir "timeout" süresi gibi birşey mi başladı? Bugün login olduğumda "şifreniz 180 günden eski" uyarısı aldım ve şifremi değiştirdim.

Önceden tarayıcıda bir sekmede sürekli olarak açık dururdu forum sitesi, ara ara kontrol ederim. Bugün belirli bir süre sonra, "logout" olduğumu görüyorum ve tekrar login oluyorum. Ayrıca tarayıcıdan siteye giriş yaptığımda, şifremi otomatik olarak hatırlayıp giriyordu kendi bilgisayarımda. Yani siteye tıkladığımda otomatik olarak login olmuş oluyordum, bugün o özellik çalışmıyor. Bir nedeni var mıdır?

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi son 2 haftadır hiç değişiklik yapmadım, hatta şu an sana yanıt yazmak için otomatik giriş yaptım. Eve geçince kontrol edeyim.
    Belki browser'ın çerezi tutamamış olabilir.

tezcankoray Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda login için bir "timeout" süresi gibi birşey mi başladı? Bugün login olduğumda "şifreniz 180 günden eski" uyarısı aldım ve şifremi değiştirdim.

Önceden tarayıcıda bir sekmede sürekli olarak açık dururdu forum sitesi, ara ara kontrol ederim. Bugün belirli bir süre sonra, "logout" olduğumu görüyorum ve tekrar login oluyorum. Ayrıca tarayıcıdan siteye giriş yaptığımda, şifremi otomatik olarak hatırlayıp giriyordu kendi bilgisayarımda. Yani siteye tıkladığımda otomatik olarak login olmuş oluyordum, bugün o özellik çalışmıyor. Bir nedeni var mıdır?

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan güvenlik için o şekilde bir tedbir var script de,şifre değiştirtiyor sistem...
    Diğer konu sanırım çerezlerle ilgili olsa gerek...

tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

en çok yazanlar listesi olsa küçük bi yerde sıralama olarak listedekiler için havalı olur bence abi :d

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi son 2 haftadır hiç değişiklik yapmadım, hatta şu an sana yanıt yazmak için otomatik giriş yaptım. Eve geçince kontrol edeyim.
    Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tezcan güvenlik için o şekilde bir tedbir var script de,şifre değiştirtiyor sistem...

Tarayıcımdaki bu siteyle ilgili cookie'leri temizledim ancak sonuç değişmedi. Bu sorunu yaşayan bir tek ben mi varım yahu?

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Son bakımdan sonra siteye bir haller oldu zaten. Benim tesbit edebildiklerim :

1- Geleneksel olduğu üzere sunucudan kaynaklı olarak saat ayarı yine bozuldu.
    2- Bildirim sistemi doğru düzgün çalışmıyor.
    3- "Forumda son ziyaretinizden bu yana (........ April 2016) .. Mesaj ve .. konu yazılmıştır " uyarısı bazen hatalı çalışıyor. Yani mesaj yazılmasına rağmen uyarmıyor. Mesaj yazıldığını sonradan fark ediyorum.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (15 Nisan 2016 Saat 19:29 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son bakımdan sonra siteye bir haller oldu zaten. Benim tesbit edebildiklerim :

1- Geleneksel olduğu üzere sunucudan kaynaklı olarak saat ayarı yine bozuldu.
    2- Bildirim sistemi doğru düzgün çalışmıyor.
    3- "Forumda son ziyaretinizden bu yana (........ April 2016) .. Mesaj ve .. konu yazılmıştır " uyarısı bazen hatalı çalışıyor. Yani mesaj yazılmasına rağmen uyarmıyor. Mesaj yazıldığını sonradan fark ediyorum.
    Bende bunları yaşarken sorunun genel olduğunu düşünmediğimden ifade etmemiștim demek genel bir durummuş.

Tapatalk zaten ayrı bir dert, onunla ilgili konu açmıştım.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dostlar,
    Cookie'leri temizlememe rağmen problem yaşamaya devam ediyorum maalesef. Az önce mikrofonlama konusuna uzunca bir cevap yazıyordum, ben yazarken timeout oldu. Gönder'e basınca forum tekrar giriş yapmamı istedi ve "ta taaaaaam" tüm yazdıklarım uçtu

Sorunu belki sadece ben yaşıyorum ama nasıl bir çözüm uygulayabiliriz? Kafayı yedirecek bana.

Bende de konuların sol üst köşelerindeki mesaj tarihi-saati bölümü zeminle aynı yani beyaz renkle göründüğü için mouse ile seçili hale getirdiğimde görebiliyorum sadece.

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Bu Konu için Etiketler