+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 35 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler?

Bu konu 11012 kez görüntülendi 34 yorum aldı ...

Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler? 5.00 11012 Reviews

Konuyu değerlendir: Site işleyişiyle ilgili önerileriniz neler?

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 11012 kez incelendi.

Her ikinizin sorunları da kendi tema seçimleriniz ve internet hızınızla ilgili arkadaşlar...
    Bizim yapabileceğimiz birşey yok, eğer doğru anladıysam...
    Uğur caps koyabilir misin?

tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi son 2 haftadır hiç değişiklik yapmadım, hatta şu an sana yanıt yazmak için otomatik giriş yaptım. Eve geçince kontrol edeyim.
    Belki browser'ın çerezi tutamamış olabilir.
    Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tezcan güvenlik için o şekilde bir tedbir var script de,şifre değiştirtiyor sistem...
    Diğer konu sanırım çerezlerle ilgili olsa gerek...
    Her ikinizin sorunları da kendi tema seçimleriniz ve internet hızınızla ilgili arkadaşlar...
    Hocam bağlantı hızıyla ilgili bir sorun değil bence, her zaman bağlandığım lokasyonlar. Hatta biri işyerinde biri evdeki bilgisayarımda.
    Ne olduysa şifre değişikliğinden sonra oldu, şimdi denemek için çıkış yapıp, tekrar bir şifremi resetledim. Böylece cookie'lerin silinmesini/güncellenmesini tetikledim. Bakalım ne olacak, bi gözlemleyeyim.

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bahadır hocam bende sadece 2 tane tema seçilebilir görünüyor, biri standart tema, diğeri mobile tema, resmini asıyorum,
    mesajların tarih ve saatleri de sadece mouse ile seçili hale getirince fonu lacivert olduğundan görünmeye başlıyor, muhtemelen yazı rengi beyaz:

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

[QUOTE=ugur86;38579]Bahadır hocam bende sadece 2 tane tema seçilebilir görünüyor, biri standart tema, diğeri mobile tema, resmini asıyorum,
    mesajların tarih ve saatleri de sadece mouse ile seçili hale getirince fonu lacivert olduğundan görünmeye başlıyor, muhtemelen yazı rengi beyaz:

Uğur, sanırım tarayıcın ile ilgili bir durum...
    Senin hesabının bendeki görüntüsü bu;

Uğur, sanırım tarayıcın ile ilgili bir durum...
    Senin hesabının bendeki görüntüsü bu;
    Bahadır hocam mozilla firefox'ta beyaz şerit üzerinde yine beyaz yazı görünüyor, haliyle okunmuyor doğrudur, evet safari ile girince lacivert üzerine beyaz yazı görünüyor, tarayıcıya göre değişmeyecek birşey olması gerekmez mi, firefox'tan vazgeçmek istemem çok sevdiğim bi tarayıcı çünkü

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

sebebini bilmiyorum, temadan kaynaklı olabilir...
    araştıracağım...

Ch.

abdullahatalan Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

bahadır abi bazen ben foruma girince Güncel son 5 konu ve mesajlar listelenmiyor boşluk olarak kalıyor tıklayıp daha fazlasını görüntüle demeden gelmiyor abi 2. bir konu ise şifreyi giriş yapıyorum hata veriyor 2. kez giriş yapınca giriş yapılıyor bu her giriş yaptığımda oluyor son olarakta beni hatırla dememe rağmen bazen forum açık dışarı cıktığımda geldiğimde çıkış yapılmış oluyor hesaptan

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

bence temalar ve arka plan renkleri çok uyumsuz ve eski moda.sağlam bir dönüşüm ne kadar güzel olurdu.

Tezcan güvenlik için o şekilde bir tedbir var script de,şifre değiştirtiyor sistem...
    Diğer konu sanırım çerezlerle ilgili olsa gerek...
    Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi son 2 haftadır hiç değişiklik yapmadım, hatta şu an sana yanıt yazmak için otomatik giriş yaptım. Eve geçince kontrol edeyim.
    Belki browser'ın çerezi tutamamış olabilir.
    Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarayıcımdaki bu siteyle ilgili cookie'leri temizledim ancak sonuç değişmedi. Bu sorunu yaşayan bir tek ben mi varım yahu?

Dün inat ettim bu sorunu çözeceğim diye. Çerezleri tekrar temizledim, sorun ortadan kalktı. Artık eskiden olduğu gibi otomatik giriş yapıyorum siteye çat diye. Valla uzun mesaj yazmaya korkar olmuştum

Daha önce de çerezleri temizlemiştim ama düzelmemişti, bu sefer niye oldu da oldu anlamadım. Ama acayip rahatladım

EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , abi taşıma sısrasında halledeceğim demiştim Çerezler oluşturulurken alanadımızı dikkate almıyordu, o nedenle bu sorun oluşuyordu.
    Şimdilik sorun çözülmüş görünüyor.

tezcankoray Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Bu Konu için Etiketler