NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 569 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 26 ile 26 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Thomann'dan ürün isteyen?

Bu konu 8252 kez görüntülendi 25 yorum aldı ...

Thomann'dan ürün isteyen? 8252 Reviews

Konuyu değerlendir: Thomann'dan ürün isteyen?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8252 kez incelendi.

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi drum padleri olan ve reverb felan atanabilir fader tuşları olan olsa daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü tamamen mididen çalacağım için altyapıyı almısken 1 kere alıp rahat edeyım dıyorum. 400 tlye bi adet axiom 49 buldumda faturası garantisi yokmuş abi adam müzik öğretmeniymiş ankarada su felan dökülmezse bozulmaz bozulursa bana gönder garantisi benim diyor ne dersin alayım mı abi

hocam bunun gerekliliği % kaç bendede 2 adet yamaha hs50 varda ben direk çıplak bi şekilde masaya koyuyorum bende mi alsam acaba ??
    Dostum ikinci el temiz olduktan sonra al tabi uygun fiyat, midi klavyeler kolay bozulan aletler değil, elden test edip aldırabilecek birini bulursan daha da iyi olur.

isolation pad ben kullanmıyorum onun yerine kauçuk yuvarlak papuçlar koydum ama masan rezonansa giriyorsa almak gerekir tabi.

tezcankoray Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isolation pad ben kullanmıyorum onun yerine kauçuk yuvarlak papuçlar koydum ama masan rezonansa giriyorsa almak gerekir tabi.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Ben monitörlerin kutusunun içinde bulunan köpükleri ters çevirip koydum monitörün altına çok sağlıklı birşey değil ama hiç yoktan iyidir dedim

abdullahatalan Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi drum padleri olan ve reverb felan atanabilir fader tuşları olan olsa daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü tamamen mididen çalacağım için altyapıyı almısken 1 kere alıp rahat edeyım dıyorum.
    Kardeşim son tercih tabi ki senin ama bence drumpad'li olsun şu olsun bu olsun'a çok gerek yok. Canlı performans yapmayacaksan da reverb'i herhangi bir knob'a atayıp ne yapacaksın ki?

Benim klavye'nin controller olarak kullanılabilme özelliği var, 1-2 kere denemek için kullandım, onun dışında o knob'ları hiç realtime kullanmadım. Kayıtları bitirince mix aşamasında yapıyorum zaten reverb vs. ayarlarını. Canlı performans yapıyorsan ayrı tabi ki, mutlaka gerekli realtime kontrol.
    Drum yazarken de normal nota tuşları ile yazıyorum, hiçbir sorun olmuyor.

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tamamdır Uğur hocam bu durum benim için uygun. Siz benim adıma ürünleri ekleyin isterseniz. Diğer arkadaşın işi de kesinleştiği zaman hesap numaranızı alıp belirttiğiniz ücreti size yatırırım.

Alıntı acaluka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır Uğur hocam bu durum benim için uygun. Siz benim adıma ürünleri ekleyin isterseniz. Diğer arkadaşın işi de kesinleştiği zaman hesap numaranızı alıp belirttiğiniz ücreti size yatırırım.
    dostum sorun değil ürün gelince de göndersen olur acelesi yok kartla alcam zaten. Haberleşiriz.

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

+ Yeni Konu aç

Bu Konu için Etiketler