+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 28 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Europa Çalışmaları

Bu konu 3825 kez görüntülendi 27 yorum aldı ...

Europa Çalışmaları 3825 Reviews

Konuyu değerlendir: Europa Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3825 kez incelendi.

Hammond org yetiyor zaten. Gitar soundları da aynen öyle.
    Bence kayıt paylaştığın düşünce bazında amacına fazlasıyla ulaşmış.
    Şarkının orjinalliği ve sosyal içeriği de 68 sonrası yılları anımsatıyor.

Eline sağlık.

Mali Akpolat Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Parça 70'ler sound'u tadında olmuş. Ben beğendim. Bu tını ve yorumları günümüzde pek duyamıyoruz. Yalnız parçanın başlangıcından 0,16'ya kadar ; sanki plak hışırtısı gibi bir ses var. Onu çözemedim. O bilinçli bir şey mi yoksa istemsiz olarak kayıta karışmış bir ses mi ?

Mali Akpolat Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parça 70'ler sound'u tadında olmuş. Ben beğendim. Bu tını ve yorumları günümüzde pek duyamıyoruz. Yalnız parçanın başlangıcından 0,16'ya kadar ; sanki plak hışırtısı gibi bir ses var. Onu çözemedim. O bilinçli bir şey mi yoksa istemsiz olarak kayıta karışmış bir ses mi ?
    Introda tek nota basan organa eşlik eden gürültü, XLN Audio'nun Retro Color adlı plugininden geliyor. Bahar indirimindeyken aldım, çok hoş bir plugin. Normalde bu tip eskiye gönderme yapan sesleri ya audio sample olarak ekliyordum ya da Waves'in J37 Tape Machine pluginindeki noise kısmından elde ediyordum. Ancak bu da çok hoşuma gitti. O kadar gitti ki, sanırım biraz fazla oldu

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Mali Akpolat adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhaba arkadaşlar. Linkini koyduğum şarkının yeniden miks ve master işlemlerinden geçmiş halinin, mastered & unmastered şeklinde bir halini yükledim Soundcloud'a. Soundu biraz daha modernleştirmeye çalıştım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, enym, keşanlı mustafa Şu üyeler, Mali Akpolat adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhaba arkadaşlar.

Linkteki şarkının kayıt,miks ve masteringi bana ait. Yorumlarınızı bekliyorum

averen, keşanlı mustafa, nacib, tezcankoray, ulasyaramis Şu üyeler, Mali Akpolat adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı europa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

10 numara... elinize sağlık

Mali Akpolat Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Merhaba arkadaşlar.

sesi çok yüksek olmuş bence başka da bir eksiği yok özellikle giriş kısmı çok güzel

Mali Akpolat Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Çok güzel çalişmalar.Ben özellikle elinizdeki malzemelerle bağlama kaydetmenizi istiyorum tabi mumkunse.Ben de stainberg ur 22 kullanmistim.Sizdeki modeli bağlamada nasil is cikarir diye dusundum.Rode nt2a zaten beğendiğim bir mikrofon..saygilar kolay gelsin....

Mali Akpolat Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhaba arkadaşlar.

Güzel bir çalışma ancak bazı sorunlar var gibi geldi bana. Bir kere yaptığınız müzikteki harmonikler yeterince duyulmuyor. Ayrıca parça çok fazla sıkışmış gibi. Bu durum kullandığınız ses kartınızdan ve miksinizden kaynaklanıyor olabilir. Artık teşhisi siz koyun.

Mali Akpolat Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Merhaba arkadaşlar.

Farklı tarzda bir şarkı kaydetmeye çalıştık. Fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

averen, EsbaB Şu üyeler, Mali Akpolat adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: