+ Yeni Konu aç
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 41 adet sonuçtan sayfa başı 41 ile 41 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: EsbaB Çalışmaları

Bu konu 8062 kez görüntülendi 40 yorum aldı ...

EsbaB Çalışmaları 8062 Reviews

Konuyu değerlendir: EsbaB Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8062 kez incelendi.

Aşkın İle Aşıklar

Arkadaşlar MT-Power Drumkit Plugin Bateri loopları ve toparladığım Bendir/Def Saple + Loop ları ile oluşturduğum sadece Vokal ve Ritimden ibaret bir çalışmayı kulaklarınızı tırmalamak görevini ifa etmek üzere yayınlıyorum.

Özeleştiri olarak Aşırı loop ve Aşırı efekt plugin kullanmanın yanısıra henüz Ritimde Ölçü ve Bpm olayını çözemedğim gibi Nota olayınıda çözmüş değilim. Sadece kulağımın duymak istediği şeyi hayal edip tek tek deneye deneye hedefe ulaşmaya çalışıyorum.

Normalde İbrahim Tatlısesin "Sen Olmayınca" Eserinden esinlendim ve melodi olarak oradaki gibi bir nefesli dolaşma /Taksim hayal ediyordum ama yapamadım, Ses kararını da bilemediğim için iki ara namede farklı notadan çaldım hangisi uyacak diye...

Son olarak Bass eksikliğini çok hissediyorum ama bu sefer Tezcan hocamı rahatsız etmeye kıyamadım, Sağolsun birkaç defa rica ettim kırmamıştı.

Edit: Projeyi 4/4 82 olarak açtım

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

averen, nacib, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (27 Haziran 2018 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...