+ Yeni Konu aç
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 31 adet sonuçtan sayfa başı 40 ile 40 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: EsbaB Çalışmaları

Bu konu 7761 kez görüntülendi 39 yorum aldı ...

EsbaB Çalışmaları 7761 Reviews

Konuyu değerlendir: EsbaB Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7761 kez incelendi.

Eline saglık güzel çalışma olmuş esbab hocam

EsbaB Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Beğeniler iniz için herkese teşekkür ederim.
    Umarım sizler gibi güzel aranjeler de yapıp paylaşmak nasib olur.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Cennet Vatanım

Miksini tamamlayıp öyle paylaşmak istiyordum ama habire ertelenmek durumunda kalıyorum (Kanallar stereo exportlandığı için panlamada sorun yaşıyordum) bari bu şekliyle paylaşayım istedim.

Sözleri kardeşliğe vurgu yağmak adına 3 dilde yazdım, arapçasını çevirtebilsem onuda ekleyecem )

Eser Adı : Cennet vatanım
    Söz/Müzik : Abdulcelil
    Aranje : İshak GÖKTEKİN
    Vokal kayıt zinciri : Jz J1 - Motu UltraLite MK3 - Cubase Elements 9

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

averen, nacib, Sativus, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (18 Ocak 2018 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Değerli kardeşim, söz müzik aranje harika emeğinize sağlık, içinde ülkemiz için gerekliliği şart olan kardeşlik ve tüm zenginliğiyle bir arada yaşama zorunluluğu olan kardeşliğe vurgu yapman takdire şayandır. Eline yüreğine nefesine sağlık. Mix için ben yorum yapamam, zaten bitirmeden demişsin yinede herşey güzel geliyor kulaklığımla dinlediğim için çok tiz olarak dinledim ama bu doğru bir tespit olmaz.

Saygılar kadeşim.

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Değerli kardeşim, söz müzik aranje harika emeğinize sağlık, içinde ülkemiz için gerekliliği şart olan kardeşlik ve tüm zenginliğiyle bir arada yaşama zorunluluğu olan kardeşliğe vurgu yapman takdire şayandır. Eline yüreğine nefesine sağlık. Mix için ben yorum yapamam, zaten bitirmeden demişsin yinede herşey güzel geliyor kulaklığımla dinlediğim için çok tiz olarak dinledim ama bu doğru bir tespit olmaz.

Saygılar kadeşim.
    Teşekkür ederim hocam.
    Forumda kıskanmak gibi bir durum söz konusu olamadığı için size imreniyorum, siz baya üretkensiniz.
    Umarım bende öyle olurum.

averen, Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam.
    Forumda kıskanmak gibi bir durum söz konusu olamadığı için size imreniyorum, siz baya üretkensiniz.
    Umarım bende öyle olurum.

Teşekkür ederim Abdulcelil, geçen Tayfun kardeşimiz içinde yorum yaparken belirtmiştim normal işimin haricindeki istisnasız tüm zamanımı müziğe harcıyorum, hiç bıkmıyorum, bendeki müzik aşkını tarif etmem mümkün değil. Umarın sende uygun olan tüm zamanını müzik ile geçirirsin, netice itibari ile müzik ile uğraşmak ailem'den sonraki ikinci yaşam kaynağım diyebilirim.

Tekrar elinize sağlık ben çok beğendim, daha başarılı nice projeleriniz olsun inşallah.

EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Elinize sağlık abi. Güzel bir çalışma olmuş Elektro gitarın olduğu kısım çok güzel bir renk katmış ayırca.

EsbaB Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Sativus tarafından (19 Ocak 2018 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık abi. Güzel bir çalışma olmuş Elektro gitarın olduğu kısım çok güzel bir renk katmış ayırca.
    Teşekkür ederim hocam, İshak hocamın gitar performansını her zaman severek dinliyorum, övüyorum.

Konu EsbaB tarafından (20 Ocak 2018 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir.

Abdulcelil, İshak kardeşimle güzel bir çalışma yapmışsınız. Ellerinize sağlık. Yalnız miksin epey bir elden geçmesi icap ediyor bence.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulcelil, İshak kardeşimle güzel bir çalışma yapmışsınız. Ellerinize sağlık. Yalnız miksin epey bir elden geçmesi icap ediyor bence.
    Teşekkür ederim abi, zaten miks yok sadece kanallarda ses seviyesi dengelendi.

Miks için moral ve ortam müsait olsun, çok mesai yapmak lazım.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: