NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 919 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 10 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: MT power Drumkit 2 ( free plug in )

Bu konu 4187 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

MT power Drumkit 2 ( free plug in ) 4187 Reviews

Konuyu değerlendir: MT power Drumkit 2 ( free plug in )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4187 kez incelendi.

Lightbulb MT power Drumkit 2 ( free plug in )

tamamen yasal bir plug-in ben sistemime kuramadım kullanmak isteyenler için biraz tanıtmak isterim ama zaten dinlemek yeterli olacaktır. aşağıdaki video da ezdrummer 2 ile karşılaştırılmış bir davul ritmi var daha kemikli ve hoş geldi bana denemek isteyenler için Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... şu siteye uğramaları yeterli. sisteme kurup cubasede açınca size computer id nizi verecek ve sitesine dönüp bu id yi activasyon için kullanmanız gerekmekte.

şahsi fikrim ben çok beğendim ama bir türlü sistemime davul plugin i kuramıyorum bir abimden yada kardeşimden yardım isteyecem pc im çöktü ve win 10, 32 bit işletim sistemi kurdum. nedir sorun anlamıyorum bir türlü kuramıyrum elimdeki ez drummer bile çalışmıyor.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, handikap adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu handikap tarafından (11 Ocak 2016 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

Kuramamak tan kastınız hiç kuramamak mı, yoksa kurduktan sonra kullanamamak mıydı problem?

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Kurulumu kaldırıp ccleaner ile temizlik yaptiktan sonra tekrar cubase hangi hdd bölümüne kuruluysa oraya kurmayı deneyin. Bunun ilk versiyonunu denemiştim, gayet güzeldi.

Format attıktan sonra daha ilgilenemedim.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ben w10 da sorunsuz kullanıyorum Erman Hocam sorun yok. ( MT PowerDrumKit )

Bir yerde bir aksaklık yaşanmış sadece. Umarım dediklerimi yapınca sorun çözülür.

ermanturkoz Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

çok kötü hasta olduğum için yazamadım abilerim çok özür dilerim. formattan sonra kurdum zaten cubase i hala sorunu anlamış değilim. ez drummer da çalışmıyor projelerim öyle kaldı keşke formatlamasaydım diyorum şimdi. mt power drum kitin dosyalarını hem cubase vst pluginlerin içine attım hemde normal vst pluginlerin içine attım yok çalışmıyor. kaç gündür uğraştım olmadı.

Alıntı handikap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok kötü hasta olduğum için yazamadım abilerim çok özür dilerim. formattan sonra kurdum zaten cubase i hala sorunu anlamış değilim. ez drummer da çalışmıyor projelerim öyle kaldı keşke formatlamasaydım diyorum şimdi. mt power drum kitin dosyalarını hem cubase vst pluginlerin içine attım hemde normal vst pluginlerin içine attım yok çalışmıyor. kaç gündür uğraştım olmadı.
    Cubase in hangi sürümünü kurdunuz?
    Açıldığı zaman altta tarama yaparken en son neyi bulup donmuşsa onunla ilgili problem oluyor ( genellikle 32/64 bit veya lisans problemi olan dll dosyalarında takılıyor ) onu silip tekrar cubase i açın sıradakine takılacağı için benzer durumdakileri toptan silin taaki Cubase küsmeyi bırakıp açılsın. ( Tarafımdan ecrübe edilmiştir )

tamamdır abi deneyeceğim reaper da açıyor cubase de dosyasal bir problem var sanırım silip tekrar yükleyeceğim.

Cubase'in taradığı dosyalardaki uyumsuz dll lerden kaynaklanıyor.
    Açılışta nelerin tarandığı altta görülüyor, en son neyi tararken donuyorsa onu bulup silmek gerekiyor.
    Bence cubase i hemen kaldırmayın, ona enson tanıttığınız vst klasör yolunu hatırlarsanız daha cabuk çözüme ulaşırsınız.