+ Yeni Konu aç
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678
Toplam 71 adet sonuçtan sayfa başı 78 ile 78 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

Bu konu 14362 kez görüntülendi 77 yorum aldı ...

Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu 14362 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14362 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel fikir bence de... Müsait olanlarla birlikte toplaşırız Abdülcelil hocam. Umarım iş güç falan ters bir zaman olmaz.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Inşallah güzelce yüz yüze toplaşır sohbet ederiz.

Forum daki samimiyeti ve sunulan desteği bence hala farketmeyenler var.

Forumda birde sanki zıt görüşler azaldığından beri heyacan git gide düştü, üzerine güncel ekonomik ve siyasi kriz hem sektörü hem forumu ister istemez etkiliyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nacib, okidoz Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Güzel öneri umarım müsait olurum, görüşmek buluşmak isterim önceki seferlerde olduğu gibi.

Sitenin durumundan bahsedilmiş, kimse düşündüğünü söylemekten çekinmesin haklısınız arkadaşlar durgunluk olabilir, geçmişte de oldu aslında dönem dönem olur bunun bir çok sebebi nedeni vardır elbet ama başta "HiT" kaygısı olmamasıdır sebebi, burada herkes gönüllü, herkesin bir hayatı var değişken durumlar sözkonusu, bu durum benim için de geçerli çuvaldızı batırabilirim kendime, bende eskisi kadar aktif olamıyorum ama mutlaka siteyi gözden geçiriyorum. içimizi rahatlatan birşey varsada buradaki samimi ortamdır, yıllardır burayı hep böyle gördük bir çatı bir aile gibi, o yüzden durgunluklar aktif olamamalar olur ama biliyoruzki dostlarımız dostluklarımız gene burada. Herkese sevgiler...

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, okidoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müzik

Alıntı okidoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Güzel öneri umarım müsait olurum, görüşmek buluşmak isterim önceki seferlerde olduğu gibi.

Sitenin durumundan bahsedilmiş, kimse düşündüğünü söylemekten çekinmesin haklısınız arkadaşlar durgunluk olabilir, geçmişte de oldu aslında dönem dönem olur bunun bir çok sebebi nedeni vardır elbet ama başta "HiT" kaygısı olmamasıdır sebebi, burada herkes gönüllü, herkesin bir hayatı var değişken durumlar sözkonusu, bu durum benim için de geçerli çuvaldızı batırabilirim kendime, bende eskisi kadar aktif olamıyorum ama mutlaka siteyi gözden geçiriyorum. içimizi rahatlatan birşey varsada buradaki samimi ortamdır, yıllardır burayı hep böyle gördük bir çatı bir aile gibi, o yüzden durgunluklar aktif olamamalar olur ama biliyoruzki dostlarımız dostluklarımız gene burada. Herkese sevgiler...
    Hocam güzel özetlemiş zaten. Bizim "kalabalık olalım, popüler olalım" gibi bir kaygımız yok. Hiçbir zaman da olmadı. Buna benzer yorumları daha önce de yazdığımız için birşey yazma gereği hissetmemiştin ama hocam değinince yazayım diye düşündüm.

Hergün mutlaka giriş yapıyorum siteye. Aktif olarak bazı şeylere katılamama nedenim ise, kayıt işleriyle uğraşmaya vakit bulamamam aslında. Yarım halde bekleyen 3-4 projem var, bitirince paylaşırım umarım )

Dilim döndüğünce de sorulan sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Açılan başlıkları takip edip, belli düzende ilerlemesine gayret ediyorum, gerekirse müdahale ediyorum vs.

Kuru kalabalık olmasındansa, az kişinin devam ettiği sıcak bir aile ortamı gibi kalmasını tercih ederim ben de. Gelen olursa başımızın üstünde yeri var, kimseyi de dışlamıyoruz zaten

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

İnşallah kısmet olur, bizler de buralardayız.

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Merhaba arkadaşlar,

Cumartesi günü, forumdan @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ile buluştuk. Biraz spontane geliştiği için kimseye haber veremedik. Güzel sohbet oldu. Forumdan tanıştığımız müziğe gönül vermiş kişilerle yüzyüze buluşmak çok ayrı bir keyif oluyor. Ortak nokta belli zaten, sohbet akıp gidiyor Tanıştığımıza çok memnun olduk. Bir de fotoğraf ekleyeyim

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Taner abinin hatırlatması üzerine fotoğrafta isimleri belirteyim.. Bakan kişiye göre değil, bizim duruş yönümüze göre, en sağdaki bendeniz, ortada @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , soldaki @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu tezcankoray tarafından (04 Aralık 2017 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tezcan aranızda olmayı çok isterdim. Kısmet değilmiş. Bu arada istersen üstüne isimlerinizi yaz bilmeyen arkadaşlar için.

tezcankoray - ait avatar

tezcankoray

1 hafta önce #1055 

Abicim iyi hatırlattın, soldan sağa isimleri belirteyim.

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

İnşallah önümüzdeki aylarda daha geniş katılımlı bir buluşma yapabiliriz...
    Ayrıca o yanınızdaki İlhan 50 küsür isimli şahsa mutlaka bir Genos aldırılacak...(Rolandcı Halit Hocamızın kesin talimatıdır...)

Ch.

EsbaB, keşanlı mustafa, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Cho®dSolo tarafından (04 Aralık 2017 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah önümüzdeki aylarda daha geniş katılımlı bir buluşma yapabiliriz...

Ch.
    16/17 Mart ta İstanbul'da yım arada da belki kısmet olur. Umarım bu sefer Sizlerle bir araya gelmek nasip olur.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cho®dSolo, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...