+ Yeni Konu aç
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuçtan sayfa başı 70 ile 78 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

Bu konu 14365 kez görüntülendi 77 yorum aldı ...

Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu 14365 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14365 kez incelendi.

Çok güzel kareler. Dostluğunuz her daim olsun. Bende katılmayı çok isterdim. Bu senede olmadı maalesef.

Cho®dSolo, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, windman1981 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Smile İstanbul Buluşması 2016

Anca ekleyebildim, çok uzun kalamasamda benim için çok güzel bir gündü bulunan herkese çok teşekkür ederim!

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, gitarist1975, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, okidoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müzik

Arkadaşları böyle bir arada görmek çok hoş bir duygu.
    Umarım gün gelir bu güzel fotoğraf karelerindeki yerimi alırım.
    Sevgiler....

Mehmet Uzunosmanoğlu, okidoz, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mehmet Abi 15-20 senedir toplu taşımayı kullanmadığınızı söylemiştiniz geçenlerde. Buluşma yerine giderken toplu taşımayı kullanmak neler hissettirdi size?

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Abi 15-20 senedir toplu taşımayı kullanmadığınızı söylemiştiniz geçenlerde. Buluşma yerine giderken toplu taşımayı kullanmak neler hissettirdi size?
    Sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim ,

İlk önce İstanbulkart almanın garip zorluğunu yaşadım. Sorduğum insanlar; oradan oraya beni yollayarak , sanki bürokrasi varmış gibi sonunda beni kart sahibi yaptılar.

O aşamadan sonra , İstanbulkart'ımı kullanarak ve altı vasıta değiştirerek , Türkiye'nin gerçekleri ile yüzleşe yüzleşe sevgili halkımın arasında seyahat ettim. Güzel oldu yani.

Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, keşanlı mustafa, okidoz, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Arkadaşlar Bayram ve sonrası için İstanbula gelecem Kardeşime Kız istemeye gelik

Gelmişken Kimlerle görüşebilsem geçmiş görüşmelerin acısını çıkaralım istiyorum. Genel bir buluşma programı organize edilebilir veya Mini buluşmaya kimler müsait olur paylaşabilirmisiniz?

Herzaman gelemediğim için gelmişken sizlerle görüşmeyi arzuluyorum.

averen, nacib, okidoz Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Güzel fikir ama forumda bile can yok forum dışı nasıl olacak, uzun zamandır forum durdu önümüz yaz bundan sonra heralde kışa kadar kimse uğramaz Sadece alım satım yapılıyor forumda ben günlük bakıyorum biraz sitemkar bir yazı oldu ama yanlış mı düşünüyorum bilemedim.

EsbaB, nacib Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel fikir ama forumda bile can yok forum dışı nasıl olacak, uzun zamandır forum durdu önümüz yaz bundan sonra heralde kışa kadar kimse uğramaz Sadece alım satım yapılıyor forumda ben günlük bakıyorum biraz sitemkar bir yazı oldu ama yanlış mı düşünüyorum bilemedim.
    Şahsen bende uzak kalmıştım bazı sorunların üstüne telefon da problem olunca internetten ve forum dan uzak kalmıştım.
    Yeni yeni canlı takip etmeye çalışıyorum.
    Gerçekten de çok durağan olmuş.

Bence hem ekonomi hem sektördeki durgunluk foruma da yansıyor.

Buluşma konusunda bayramın ilk günü itibariyle birkaç gün İstanbul da olacam. Müsait olanlar ile ortak bir noktada buluşmak isterim.

Anadolu yakasında bildiğim kadarıyla Mehmet abi var ve kurum olarak BL müzik var. Gerisi çoğunlukla Avrupa yakasında olsa gerek.

Bende avrupa yakasında olacam ama neresi kararlaştırılırsa oraya gidebilirim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sadece forumda değil sektörde, hayatta durgunluk var malum, ülke zor günlerden geçiyor keşke şöyle aktif 50 100 üyeli günlük konular açılıp onlara yorum yazsak bende çok istiyorum ama malesef cevabı alan gidiyor bide facebookta muziktek grubu var insanlar orayı da tercih ediyor üye olmak için halbuki orda facebook profilleriyle yorum yaptığı için insanlar ego savaşına dönmüş durumda bizim bura daha rahat ve eşit

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, okidoz Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Güzel fikir bence de... Müsait olanlarla birlikte toplaşırız Abdülcelil hocam. Umarım iş güç falan ters bir zaman olmaz.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, EsbaB, nacib, okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...