+ Yeni Konu aç
Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuçtan sayfa başı 60 ile 78 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

Bu konu 15141 kez görüntülendi 77 yorum aldı ...

Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu 15141 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 15141 kez incelendi.

Bu sene gelmek için şart ları zorluyordum ama geçen hafta boyu yoğun bakımda olan bir akrabamızı paZartesi günü kaybettik.
    Buluşma dan kareler ve mesajlar görünce sizler kadar sevinsemde gelememenin üzüntüsünü yaşamamak ta mümkün değil.

Bu arada ( @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ) Ertan Abim mesaj kutunuz dolmuş herhalde msj gönderemiyorum.

Herkese selam, sevgi, saygı ve muhabbet lerimi sunarım.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cho®dSolo, gitarist1975, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Arkadaşlar etkinliğinizi önceden takip ettim. Katılmak ve sizlerle tanışmak istedim. Olmadı. Sağlık olsun.

Cho®dSolo, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar dünkü buluşmamız biraz da hayırlara vesile oldu sanırım. Dünkü buluşmada ; Berk kardeşim acil ihtiyacına binaen haldır haldır Yamaha bir workstation arıyordu. Do-Re'de ona MOXF baktık ama bütçesi yetmedi. Bunun üzerine ben de ona benim MOX6'yı sattım. Kendisi bugün bana geldi , klavyeyi aldı ve biraz önce gitti. Kendisi ile epey sohbet ettik. Aleti güle güle kullanmasını ve hayırlı kazançlar temin etmesini dilerim.

Berk, Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, ilhan57fb, keşanlı mustafa, okidoz, Sativus, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

İkinize de hayirlir olsun Abi.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bir iki kişi dışında kimseyi tanımıyorum ben. İsimleri yazabilir misiniz bir ara? Ben de katılmak istedim ama olmadı. Umarım diğer buluşmaya ben de katılırım.

Mehmet Abi bu arada Berk Abi nasıl? İşleri ne durum da ne yapıyor?

Cho®dSolo Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir iki kişi dışında kimseyi tanımıyorum ben. İsimleri yazabilir misiniz bir ara? Ben de katılmak istedim ama olmadı. Umarım diğer buluşmaya ben de katılırım.

Mehmet Abi bu arada Berk Abi nasıl? İşleri ne durum da ne yapıyor?
    Ortadaki resim itibariyle (soldan sağa) : gitarist1975/İskender, okidoz/Orkan, tanerongunyzb/Taner, Keşanlı Mustafa, ben, İlhan57fb/İlhan , Berk/Berk ve selfi yapan Bahadır.

Berk şu anda İstanbul'da iş düzenini kurmağa çalışıyor. Önümüzdeki günlerde bir takım gelişmeler olacakmış herhalde. Önümüzdeki günlerde ayrıca güneyde bir yerde ekstra bir iş almış. Oraya gidecek.

Berk, Cho®dSolo, EsbaB, Sativus Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Abi sırf bizim hatırımıza, kardeşimizin de işi görülsün diyerek hiç aklında yokken cihazını sattın.Tekrar teşekkür ederiz...

Berk, gitarist1975, ilhan57fb, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Güzel bir gün geçirdik. Tertipleyen arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Tekrarında buluşmak üzere....

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, keşanlı mustafa adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu buluşmada tets ettiğiniz ürünler olduysa ( Mutlaka olmuştur ) paylaşım bekleriz artık