+ Yeni Konu aç
Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuçtan sayfa başı 50 ile 78 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

Bu konu 14365 kez görüntülendi 77 yorum aldı ...

Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu 14365 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum İstanbul Buluşması Organizasyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14365 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bahadır'cığım,

Yarın ki günlük proğram tam olarak nedir ? (Taksim'de saat 11-12'de buluşmayı müteakiben.)

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

merhabalar, buluşma oluyorsa ben akşama doğru gelebilirim, nerede tam olarak? bir de bende kimsenin telefonu vs. mevcut değil telefonumun da interneti biraz sıkıntılı, nasıl haberleşebiliriz?

Bugünkü buluşmaya katıldım. Gayet güzel sohbetler ettik.

Bugüne kadar defalarca telefonda görüştüğüm Bahadır kardeşimle ilk kez yüz yüze bu vesile ile görüşmüş olduk. Daha önce hiç karşılaşmadığım veya görüşmediğim ; Taner dostum, Orkan (Okidoz) kardeşim, İlhan kardeşim ve genç Berk kardeşimle tanışma şerefine nail oldum. Tabii 30 küsur yıl önce İskenderun'dan tanışıklığım olan , sevgili Mustafa ( Keşanlı Mustafa ) kardeşimle de yıllar sonra karşılaşmış oldum. Bu arada İskender (gitarist1975) kardeşimle de 1-1,5 ay sonra tekrar görüşmüş oldum.

Herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle de Bahadır kardeşime ; bu buluşmaya ve bu güzel insanlarla tanışmış olmama vesile olduğu için ayrıca müteşekkir olduğumu belirtmek istiyorum.

Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, keşanlı mustafa, Tanerongunyzb, yiğit alkan Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Bu güzel gün için herkese teşekkürler...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ben de tüm dostlarımla, abilerimle birlikte olmaktan müthiş keyif aldım. Başta Bahadır olmak üzere herkese teşekkürler.

Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, okidoz Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bende cok keyif aldim. Guzel bir gundu. Herkese tesekkurler.

Cho®dSolo, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, okidoz, Tanerongunyzb Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güzel gün için herkese teşekkürler...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bu sene katılmak nasip olmadı

Seneye inşallah

Cho®dSolo, keşanlı mustafa, okidoz, Tanerongunyzb, yiğit alkan Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...