NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1360 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 14 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: BY OK - record-mix-mastering service

Bu konu 4983 kez görüntülendi 13 yorum aldı ...

BY OK - record-mix-mastering service 4983 Reviews

Konuyu değerlendir: BY OK - record-mix-mastering service

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4983 kez incelendi.

BY OK - record-mix-mastering service

Merhaba müzikteknolojileri ailesi,tanıyanlar tanır,bilenler bilir beni daha önceki müziktek.net'ten.Bu foruma yeni üye oldum bu forum içinde açtığım ilk konu başlığıda budur.Sevgili müzisyen arkadaşlar ve gruplar,22 yıllık müzikal backgrounda sahip biriyim 7 enstruman çalıyorum,Kendi studiomda record-mix-mastering hizmeti vermekteyim.Ayrıca zaman zaman butik pedal üretip satmaktayım.Mix-Mastering konularında neler yaptığım,neler yapacağım aşağıda sunduğum linkte mevcuttur.Tüm müzisyen arkadaşları ve grupları beklerim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray, yiğitcan Şu üyeler, By OK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Signature by OK

Hoşgeldiniz!

K€yifli forumlar...

Tezcan

By OK Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ömer Bey ben sizi gayet iyi hatırlıyorum. Ama o dönem kendi isminizi kullanıyordunuz. Forum'a hoş geldiniz.

By OK, Cho®dSolo Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Ömer hoş geldin. Selamlar.

By OK, Cho®dSolo Şu üyeler, yavuzy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Pluton Audio Suite

Ömer hoşgeldin

By OK Şu üyeler, siyahitin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    [I]prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I]

Bence tanışma değil ilan bölümünde yer almalı.. Zira ilk mesajınız bir nevi ilan şeklinde olmuş...

By OK Şu üyeler, ermanturkoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ömer hocami ben davet ettim. Sagolsun aramiza katildi. Kendisini muziktek zamanindan taniyorum. Bilgi sahibi biridir.

Hoşgeldiniz

By OK, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Herkese Merhaba,hoşbulduk arkadaşlar,Yavuz abi müziktek'teki Yavuz olduğunu sonradan dank ettim ben,Levent abinin şarkısının olduğu yerede yorum yazmışsın,sonradan jeton düştü benim tanıdım seni Herkese keyifli,mutlu,neşeli bir forum dilerim

Konu By OK tarafından (28 Kasım 2015 Saat 08:22 ) değiştirilmiştir.
    Signature by OK

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Bey ben sizi gayet iyi hatırlıyorum. Ama o dönem kendi isminizi kullanıyordunuz. Forum'a hoş geldiniz.
    Mehmet bey merhaba,my dukkan'ınmı sahibiydiniz siz ? yalnışmı hatırlıyorum soyisminiz hiç yabancı gelmedi,müziktekten anımsıyorum sizi bu arada evet eski müziktekte kendi ismimi kullanıyordum şimdi ise ismim ve soyismimin başharflerinden oluşan kısaltılmışı ve yaptığım işlerde kullandığım dijital imzam ve markam olan By OK kısaca bay okey he he

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, By OK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu By OK tarafından (28 Kasım 2015 Saat 08:54 ) değiştirilmiştir.
    Signature by OK