+ Yeni Konu aç
Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuçtan sayfa başı 50 ile 59 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Miks 101: Online Video derslerim Yayında

Bu konu 13087 kez görüntülendi 58 yorum aldı ...

Miks 101: Online Video derslerim Yayında 13087 Reviews

Konuyu değerlendir: Miks 101: Online Video derslerim Yayında

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 13087 kez incelendi.

Alıntı Ali Rıza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora hocam.Ben derslere 145 tl olarak kayıt yaptırdım bankadan telafonuma gelen mesajda 145 USD olarak ödeme yapıldı diyor neden böyle oldu.
    Düzeltme. Bora hocam telafonla beni arayıp Yabancı site olduğu için USD yazdığını normalde 145 tl olduğunu söyledi kendisine teşekürediyorum.

BoraUslusoy, EsbaB Şu üyeler, Ali Rıza adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Selam arkadaslar

Bayram boyunca tum online egitim programlarinda %25 indirim var.
    Odeme ekraninda indirim kodu alanina: S0F4D81JN4D74 yazarak yayarlanabilirsiniz. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ayni indirim kodu bUMA Shop'ta da gecerli. Orada taksit ve ekstra nakit indirimi de var: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EsbaB, okidoz, Orkunn Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Miks 101: Online Video derslerim Yayında

Mix konusunda eksikliklerim olduğunu hissediyorum. Bir Türk hocadan ders almak büyük nimet bence. Ne kadar iyi İngilizcem olsada YouTube'daki miks dersleri tam verimli olmuyor. Bu dersi ininal kartıma para yükleyince alacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BoraUslusoy Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Orkunn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mix konusunda eksikliklerim olduğunu hissediyorum. Bir Türk hocadan ders almak büyük nimet bence. Ne kadar iyi İngilizcem olsada YouTube'daki miks dersleri tam verimli olmuyor. Bu dersi ininal kartıma para yükleyince alacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sagol Orkun. Iyi calismalar.

Orkunn Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

101'i bir solukta bitirdim, atladığım o kadar nokta varmış ki bunu fark ettim. Üniversitede verilen teorik mix bilgisi + ses fiziğinin uygulamada çok ama çok az işime yaradığını fark ettim. işin sanatsal boyutu matematiksel kısmına göre bambaşka aslında 102'ye başlıyacağım bugün.

BoraUslusoy, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Orkunn tarafından (16 Haziran 2017 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Hepinize merhaba. Miks 103:EQ dersimi nihayet hazirladim. Asagidaki link 16 Temmuz 2017'ye kadar %20 indirim imkani veriyor. Bilginize sunarim.

Forumu pek takip edemiyorum ancak katilimimi istediginiz bir baslik olursa haber verin.

Selamlar.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinize merhaba. Miks 103:EQ dersimi nihayet hazirladim. Asagidaki link 16 Temmuz 2017'ye kadar %20 indirim imkani veriyor. Bilginize sunarim.

Forumu pek takip edemiyorum ancak katilimimi istediginiz bir baslik olursa haber verin.

Selamlar.
    İmkanı olan herkesin faydalanmasını düşündüğüm bir eğitim serisinin devamı olan video. İndirim için son 3 gün kaldı...

Arkadaşlar bu forumdan beni az çok tanımışsınızdır, mix konusunda yabancı kaynaklardan gerek video gerekse de makaleler aracılığıyla bol bol araştırıp bilgi edinmeye çalışıyorum. O yüzden kıyaslama yapabiliyorum. Bora Hoca'nın sunmuş olduğu eğitimler, yabancı dildeki eğitimlerin birçoğundan çok çok kaliteli bence. Bundan Bora Hoca'ya da bahsettim.

Türkçe olması başlı başına bir avantaj zaten bunu daha önce belirtmiştim. Her ne kadar İngilizce'niz iyi olsa bile özellikle ses (sound anlamında) tabiri için kullanılan kelimeler zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor.

Bu eğitimlerin birçok kişiye ulaşması lazım bence.
    Tanıtım video'suna da bakabilirsiniz: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Saygılar,
    Tezcan

BoraUslusoy, EsbaB, eser karaca, Mehmet Uzunosmanoğlu, Orkunn, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

2 gün içerisinde Mix 103'e başlıyorum. Herkese tavsiye ederim. Bu işin akademik mecralarında bile bulamayacağınız bilgiler var.

BoraUslusoy Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bora hocam mix ve muzik eğitmenliği konusunda hem akademik, hemde pratik bilgi seviyesi olarak Türkiyenin en bilgili kişilerinden biridir. Mix konusuna meraklı arkadaşlara mutlaka Bora hocaya ulaşmasını tavsiye ederim bende.

EsbaB, eser karaca, Mehmet Uzunosmanoğlu, Orkunn Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bora Uslusoy, Doruk Somunkıran, Ufuk Önen, Teoman Pasinlioğlu, Sinan Bökesoy ülkemizde alanlarında önemli isimlerden.

Kendileri hem iyi insan öncelikle, akabinde bilgi seviyeleri oldukça yüksek, sadece mix değil, aranje, bestecilik, sound design, film müziği vb konuları dahil.

Ufuk Önen (Synthesizer Teknolojileri ve Programlama+Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri+Miks Üzerine kitapları mevcut, mutlaka okunmalı.

Bora Uslusoy

Doruk Somunkıran (Berklee College of Music mezunu olan Doruk Somunkıran, çalışmalarını İstanbul'da sürdürmektedir. Steinberg ve Avid firmalarının sertifikalı eğitmenidir)

Teoman Pasinlioğlu ( Ses Uygulamalarında Efekt ve Sinyal İşlemcileri + Synthesizer Teknolojileri ve Programlama
    Geçmişten Günümüze Popüler Sentez Teknikleri isimli kitaplarını mutlaka okunmalı )

Sinan Bökesoy
    (Elektronik mühendisi, Bökesoy, bilgisayar mühendisliği doktorasını Fransa’da yapmış ve yine Fransa’da Iannis Xenakis Müzikal Yaratıcılık Merkezi’nde 8 aylık müzik eğitimi görmüş. Sanatçı, besteci ve profesyonel ses yazılımı geliştiricisi olarak aktif olan Sinan Bökesoy eğitimine / akademik çalışmalarına ve uluslararası kariyerine Paris/Fransa’da devam etmiştir. Paris Universitesi, Prof. Horacio Vaggione direktörlüğünde doktorasını tamamlayan Bökesoy, konusunda dünyanın belli başlı bütün akademik kurumlarında ve organizasyonlarında çalışmalarını sunma imkanı bulmuş ve özellikle mikro ses sentezleme üstüne kompozisyonları, robotik enstrumanlar ile performansları ve geliştirdiği Cosmosƒ gibi yazılımları dünya çapında bilinmektedir. Kendi kurduğu sonicPlanet™ ve sonicLAB™ çatıları altında ileri düzey ses sentezleme ve artırılmış ses gerçekliği üstüne ürünler geliştirmekte ve bunları sanatsal çalışmalar ile desteklemektedir.
    Highly skilled in programming environments; Objective C, C++, OpenFrameWorks, JUCE, MaxMSP and ABB ROBOT / Arduino programming + lots of sound production software....)

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Orkunn, Tanerongunyzb Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu eser karaca tarafından (31 Ağustos 2017 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.